کانفیگ سرور ارسال ایمیل

 

در جامعه ي امروزي مبحث تجازت الکترونيکي از جايگاه و مرتبه ي بالايي بر خوردار است و تمامي اقشار جامعه به سمت اين نوع از تجارت سوق پيدا ميکنند. مديران کسب و کار هاي اينترنتي ، اولين دغدغه شان تبليغ و معرفي محصولشان به ديگران ميباشد که چگونه وبسايت يا محصول خود را به ديگران معرفي کرده و از طريق آن ، بازديدکننده بدست آورده و کسب درامد کنند.

يکي از بهترين راه هاي تبليغ در فضاي مجازي ، ارسال ايميل از روي ليست هاي سرور ميباشد ، که هميشه تعداد زيادي از اين ايميل ها توسط سرويس هاي ايميل دهي مانند ياهو و جيميل اسپم شناخته شده و درست به دست مخاطب نميرسد و نتيجه ي دلخواه را به همراه نخواهد داشت .

اما شما سفارش کانفيگ سرور ارسال ايميل و کانفيگ اصولي سرور توسط پلن کانفيگ سرور ارسال ايميل ميتوانيد از بيشترين بازدهي برخوردار شويد و ايميل ارسالي اسپم نداشته باشيد.

 

Email Marketing Server Config

 نام پلن

قيمت

 

  
  Email Marketing Config (50,000 Tomans - One/Time)

 

 

پس با توجه به اهميت اسپم نشدن ايميل ها ، بايد از کانفيگ اصولي و حرفه اي در سرور هاي ارسال ايميل استفاده شود.

شرکت مبين هاست تضمين ميدهد که کانفيگ سرور ارسال ايميل شما به بهترين شکل انجام شده و ايميل هاي شما به کامل ترين شکل ارسال شده و اسپم نشوند (تضمين 100% اينباکس).

 

 

اشتراک گذاری :

« تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های سايت مبین هاست تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»