نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

در این مقاله قصد داریم با قرار دادن یک کلیپ آموزشی، به آموزش نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین بپردازیم. توجه داشته باشید که قبل از شروع باید گواهی نامه SSL و همچنین یک IP اختصاصی برای هر دامنه (دامنه مورد نظر برای نصب گواهی نامه اس اس ال روی آن) آماده استفاده باشد.

در مورد اینکه نوع گواهی SSL خریداری شده برای نصب در کنترل پنل دایرکت ادمین کدام باشد و به عبارتی کدام گواهی نامه اس اس ال بیشتر برای شما مناسب است در مطلبی جداگانه خواهیم نوشت، به هر حال نوع گواهی نامه SSL تاثیری در نحوه نصب آن در سرور های  هاستینگ بر پایه کنترل پنل دایرکت ادمین نخواهد گذاشت و اصول و قواعد نصب در هر صورت یکیست.

ویدئو کلیپ آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین برای وب سرور های آپاچی و انجین اکس تست شده و قابل استفاده است. فراموش نکنید که پورت ۴۴۳ را در فایروال سرور خود باز کنید.

با گسترش روز افزون استفاده از کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین در ایران، ضرورت  وجود آموزش های ساده و مفید برای لینوکس ادمین های تازه کار کاملا محسوس است. در آینده ای نه چندان دور، سری جدید مطالب آموزشی مدیریت سرور های لینوکس مبتنی بر کنترل پنل دایرکت ادمین به علاقه مندان ارائه خواهد شد. امیدواریم از کلیپ آموزش نصب گواهینامه اس اس ال در Directadmin نهایت استفاده را کرده باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *