بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین | ارائه شده توسط تیم آموزشی مبین هاست

بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین

بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین

بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که IP تان در دایرکت ادمین بلاک شده باشد. بنابراین دسترسی ورود شما به کنترل پنل بسته خواهد شد. از این رو با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد و به دنبال راهی برای ورود به کنترل پنل هاست خود هستید. حال این سؤال پیش می‌آید که چگونه IP مربوطه را بازگشایی کنیم؟ و چگونه با پیام Your IP is blacklisted مواجه شویم. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم با هم به بررسی بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین بپردازیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

جهت برطرف شدن این مشکل دستورالعمل زیر را با هم انجام می دهیم. برای این کار ابتدا باید از طریق SSH به سرور مجازی و یا سرور اختصاصی وارد شویم. اگر از سیستم عامل  ویندوز استفاده می کنید می توانید از طریق putty وارد شوید.

برای بازگشایی IP مسدود شده باید مسیر زیر را دنبال کنید. به این صورت که به مسیر زیر رفته و با استفاده از دستور cd به صورتی که مشاهده می کنید زیر:

#cd/usr/local/directadmin/data/admin

بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین

همانطور که مشاهده می کنید با استفاده از یک برنامه ادیتور مثل vi یا nano فایل زیر را باز کنید. برای مثال ما از nano استفاده کردیم :

# nano ip_blacklist

بازگشایی IP بلاک شده در دایرکت ادمین

در این فایل IP های بلاک شده ذخیره می شود که برای بازگشایی IP مورد نظر را پیدا کرده و سپس اقدام به حذف IP مربوطه نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *