نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

آموزش, مدیریت سرور | واحد آموزش مبین هاست | 11 اردیبهشت 1396

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

در این آموزش از سری آموزش های تصویری مبین هاست قصد داریم با قرار دادن یک ویدیو، به آموزش نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین بپردازیم. توجه داشته باشید که قبل از شروع باید گواهی نامه SSL آماده داشته باشید. و همچنین یک IP اختصاصی برای هر دامنه (دامنه مورد نظر برای نصب گواهینامه ssl روی آن) آماده استفاده باشد.

در مورد اینکه نوع گواهی SSL خریداری شده برای نصب در کنترل پنل دایرکت ادمین کدام باشد و به عبارتی کدام گواهی نامه اس اس ال بیشتر برای شما مناسب است در مطلبی جداگانه خواهیم نوشت. به هر حال نوع گواهینامه SSL تاثیری در نحوه نصب آن در سرورهای هاستینگ بر پایه کنترل پنل دایرکت ادمین نخواهد گذاشت. و اصول و قواعد نصب در هر صورت یکسان است.

ویدئو کلیپ آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین برای وب سرور های آپاچی و انجین اکس تست شده و قابل استفاده است. فراموش نکنید که پورت ۴۴۳ را در فایروال سرور خود باز کنید.

 همانطور که می دانید استفاده از کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین در ایران روز به روز گسترش می یابد. در نتیجه ضرورت وجود آموزش های ساده و مفید برای لینوکس ادمین های تازه کار کاملا محسوس است. در آینده نزدیک، سری جدید مطالب آموزشی مدیریت سرورهای لینوکس مبتنی بر کنترل پنل دایرکت ادمین به علاقه‌مندان ارائه می‌شود. امیدواریم از این آموزش تصویری نصب گواهینامه اس اس ال در Directadmin نهایت استفاده را کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *