راه اندازی اکستنشن‌های FrontPage در دایرکت ادمین

راه اندازی اکستنشن‌های FrontPage در دایرکت ادمین

حتما با کنترل پنل دایرکت ادمین آشنایی دارید در این قسمت از آموزش میخواهیم شما رو با نحوه نصب و راه اندازی اکستنشن‌های FrontPage در دایرکت ادمین آشنا کنیم. اگر سرور مجازی یا سرور اختصاصی دارید و مایل هستید از دایرکت ادمین برروی آن نصب کنید میتوانید برای تهیه لایسنس دایرکت ادمین به سایت ما مراجعه کنید.

نصب و راه اندازی اکستنشن FrontPage

نکته) ابتدا این نکته رو در نظر داشته باشید که اکستنشن‌های FrontPage زمانی باید نصب گردد که شما از مایکروسافت FrontPage برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید اگر شما از FrontPage استفاده نمیکنید پس نیازی به نصب اکستنشن‌های FrontPage نخواهید داشت.

ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید سپس در پنل کاربری خود در قسمت your account برروی گزینه frontpage Extensions کلیک کنید.

شما وقتی که وارد قسمت frontpage Extensions شدید، در قسمت Status مشاهده میکنید که برروی حالت Disabled قرار دارد به این منظور که frontpage هنوز برروی حساب کاربری شما راه اندازی نشده است و غیرفعال میباشد.

برای فعال سازی باید ابتدا در قسمت Your password پسورد حساب کاربری خود را وارد کنید و در نهایت برای فعال سازی در قسمت پایین برروی Enable کلیک کنید.
بعد از فعال سازی در قسمت Status برای شما عبارت Enabled نمایش داده میشود به این منظور که اکستنشن frontpage  راه اندازی شده است و در قسمت Username برای شما نام کاربری مربوطه نمایش داده میشود.

اگر مایل به حذف اکستنشن FrontPage بودید در همین صفحه برروی Disable کلیک کنید تا به صورت کامل غیرفعال شود.