قوی‌ترین میزبانی وب

از دنیای فیل‌ها به دنیای میزبانی

من فیلیپم، فیل قهرمان قرمز مبین هاست. شنلمو پوشیدم و با تمام سرعت اومدم اینجا تا شما رو با مبین هاست و خدمات میزبانی و سرور شگفت انگیزش آشنا کنم. ما فقط یه سرویس دهنده میزبانی وب معمولی نیستیم، بلکه اینجاییم تا به شما کمک کنیم کسب‌و‌کار آنلاینتون رو به سطح جدید ارتقا بدین! من همراه همیشگی و قابل اعتماد ماجراجویی‌هاتونم! مبین هاست با ارائه بهترین خدمات سرور مجازی و اختصاصی با تمرکز روی سرعت، کیفیت و تعهد به پشتیبانی شبانه‌روزی به شما کمک می‌کنه توی فضای بی‌انتهای کسب‌و‌کارهای آنلاین موفق بشین و بدون وقفه رشد کنین!

پشتیبانی فیلی

۲۴ ساعته؛ هم‌تیمی شما

ما بزرگ‌ترین گوش دنیا رو داریم که همیشه برای شنیدن نیازها و سوالات شما آمادس و همه جزئیات رو با دقت تو حافظمون ثبت می‌کنیم.  ما رو مثل هم‌تیمی خودتون بدونین. اهداف و چالش‌های شما و کسب‌و‌کارتون برای ما مهمن. ما اینجاییم تا مطمئن بشیم بهترین خدمات میزبانی و سرور رو دریافت می‌کنین و ۲۴ ساعته آماده‌ایم تا به مشکلات و سوال‌هاتون گوش بدیم و راهنماییتون کنیم!

غیر ممکن وجود نداره

هیچی تو هاستینگ از خرطوم ما مخفی نیست!

حالا می‌خوام براتون از زیرساخت قوی و مهارت‌های فنی کارشناسامون بگم. مبین هاست تیم فنی با تجربه، مهارت و دانش بالایی داره که می‌تونن هر مسئله و چالشی رو از مشکلات جزئی سرور گرفته تا چالش‌های مربوط به دیتاسنتر حل کنه! اگر برای مسائلی مثل پیکربندی سرور، عیب یابی یا مشکلات فنی پیچیده به کمک نیاز دارین نگران نباشین چون ما اینجاییم که در همه مراحل کمکتون کنیم و اجازه نمیدیم هیچ چالشی سر راهتون قرار بگیره!

ماموریت فیلیپ!

ماموریت من تو مبین هاست چیه؟

من اینجام تا مطمئن بشم که بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات سرور و میزبانی بهتون ارائه میشه و بتونین در هر ساعتی از شبانه روز پشتیبانی دریافت کنین.
ما نسبت به پشتیبانی شبانه‌روزی از شما در تک تک روزهای هفته متعهدیم. از رفع اشکالات فنی گرفته تا ارائه راهنمایی برای انجام تنظیماتی خاص، می‌تونید همه جوره روی ما حساب کنید.

تیم مبین هاست

این چشم اندازها رو به واقعیت تبدیل میکنه!

تیم مبین هاست

برخی از هم‌تیمی‌های شما

davod-montazeri

داوود منتظری

مدیرعامل

محمد جعفر زاده

محمد جعفرزاده

سرپرست زیرساخت

امین میانرودی

امین میانرودی

سرپرست تحقیق و توسعه

فیلیپ مبینی

فیلیپ مبینی

کارشناس ارشد روابط عمومی

فاطمه امیری

فاطمه امیری

سرپرست مارکتینگ

فرانک محبتی

فرانک محبتی

سردبیر محتوا

علی راسخی

علی راسخی

سرپرست فروش

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

سرپرست امور مالی

ریحانه پوربصیر

ریحانه پوربصیر

گرافیست

برخی از برند‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند