سرور اختصاصی

خرید سرور اختصاصی یک پیشنهاد عالی برای وب‌مستران سایت‌های روبه‌رشد با ترافیک بالا، صاحبان استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های صاحب اپلیکیشن با تعداد کاربران زیاد، برگزارکنندگان کلاس‌های آنلاین با تعداد بالای دانش‌پذیر، شرکت‌های تولیدی نیازمند به سرور مخصوص امور حسابداری و سازمان‌های بزرگی است که به فضای وسیع و منابع پردازشی قدرتمند برای نگهداری و محاسبات روی دیتای خود نیاز دارند. پایداری یا آپ‌تایم بالا، سرعت زیاد و امنیت یک Server اختصاصی خیال شما را بابت در دسترس بودن سایت، عدم افت سرعت در زمان پیک مراجعه کاربران و مراقبت از اطلاعات مهمی که روی سرور خود دارید، راحت می‌کند. قیمت Server اختصاصی که از مبین هاست تهیه می‌کنید به نسبت کیفیت منابع سخت‌افزاری مثل هارد SSD آن بسیار منصفانه است. Dedicated سرور ارزان مبین هاست سرویسی است که با منابع نرم‌افزاری آپدیت شده، پهنای باند بالا و پورت 10 گیگا‌بیت ارائه می‌شود. با یک بار پرداخت هزینه اجاره سرور اختصاصی یا خرید سرور سایت از مبین هاست یک هم تیمی همیشه در دسترس خواهید داشت که 7 روز هفته به صورت 24 ساعته از سرور شما پشتیبانی می‌کند.

دلیل محبوبیت مبین هاست

اعزام ۲۴ ساعته نیرو به دیتاسنتر
پشتیبانی ۲۴/۷
سفارشی‌سازی
پایداری بالا
کم‌ترین قطعی
Iran Dedicated

سرور اختصاصی ایران

Global Dedicated

سرور اختصاصی خارج

امکانات سرورهای اختصاصی

مبین هاست امکان ارائه سه نوع هارد را بر روی سرورهای خود دارد که شامل: هارد SSD، هارد HDD Enterprise و هارد SAS SSD می‌شود. این هاردها شش برابر سریعتر از هارد های SAS 15K هستند. تجهیزات شبکه ما از برند سیسکو و نکسوز بوده و بالاترین سطح ریداندنسی و پایداری شبکه را به مشتریان خود عرضه می‌کنیم. قیمت سرور اختصاصی در مبین هاست با توجه به کیفیت و سخت افزاری که ارائه می‌شود؛ همچنین پشتیبانی و اهمیتی که برای سرویس شما قائل هستیم بسیار مناسب است. ضمن آن‌که با حفظ کیفیت توانسته‌ایم هزینه سرور خود را تبدیل به یک مزیت رقابتی کنیم. ما از برند HP برای فروش بهترین سرور اختصاصی استفاده می‌کنیم و برای مدیریت بهتر سرور، دسترسی ILO را به کاربران خود ارائه می‌دهیم تا بتوانند هر لحظه به تمام منابع سرور خود و اختصاصی بودن آن نظارت داشته باشند.

چرا خرید سرور اختصاصی از مبین هاست؟

خرید سرور اختصاصی از مبین هاست یک انتخاب بسیار هوشمندانه است چون: مبین هاست از بهترین تجهیزات سخت افزاری با برند‌های Sisco و Nexus برای سرورهای خود استفاده می‌کند. نوع هاردهایی که در سرورها به مشتریان خود عرضه می‌کنیم از بهترین و سریع‌ترین هاردهایی است که در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. HP یکی از بهترین برند‌های تولید کننده سرور است که ما نیز آن را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم. سرورهای مبین هاست قیمت رقابتی بسیار خوبی دارند که به نسبت پهنای باند بالا، قدرت رم، سرعت پردازنده، امکان ارتقای پلن اولیه و پشتیبانی 24/7 که برای این سرویس دریافت می‌کنید منصفانه است. در نهایت قدرت انتخاب شما در خرید سرور بسیار بالاست چون به جز سرور ایران می‌توانید از مبین هاست سرور 4 کشور فنلاند، آلمان، کانادا و فرانسه را نیز تهیه کنید.

مزایای سرور اختصاصی

داشتن سرور اختصاصی به این معناست که شما یک سرور پرقدرت، سریع، ایمن با آپتایم بالا و پهنای باند وسیعی در اختیار دارید که همه منابع آن به طور کامل در اختیار شماست؛ بنابراین هر زمان که مایل باشید می‌توانید هر تغییرات دلخواهی را روی سخت‌افزار و نرم‌افزارهای آن ایجاد کنید. همچنین مطمئن باشید که اطلاعات شما به هیچ عنوان در دسترس دیگران قرار نمی‌گیرد. در زمان‌های پیک مراجعه کاربران با کندی سرعت مواجه نخواهید شد و اگر نوع سرور اختصاصی خارج آن را تهیه کنید سایت شما صاحب یک IP اختصاصی با لوکیشن صد در صد واقعی خواهد بود.

امکانات نرم افزاری

سیستم عامل سنت او اس

Centos

سیستم عامل دبیان

Debian

سیستم عامل ابونتو

Ubuntu

سیستم عامل آرچ لینوکس

Arch
Linux

سیستم عامل راکی لینوکس

Rocky
Linux

سیستم عامل اپن سوزه

Open
SUSE

سیستم عامل فری بی اس دی

Free
BSD

سیستم عامل آلمالینوکس

Alma
Linux

سیستم عامل فدورا

Fedora

سیستم عامل ویندوز

Windows
2012

سیستم عامل ویندوز

Windows
2019

سیستم عامل ویندوز

Windows
2022

داکر

docker

کوبرنیت

kubernetes

لوکیشن‌های Server اختصاصی مبین هاست

سرور اختصاصی کانادا

برای داشتن یک سرور که لوکیشن واقعی کانادا را داشته باشد بهترین کار خرید سرور اختصاصی کانادا از شرکت مبین هاست است. با خرید سرور سایت به صورت اختصاصی از کانادا، سایت شما از این کشور دیده می‌شود و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید هر فعالیت معتبری را در آن انجام دهید.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی فرانسه

مبین هاست برای کسانی که تمایل دارند سایتشان IP اختصاصی کشور فرانسه را داشته باشد امکان خرید یا اجاره سرور فرانسه را فراهم کرده است. سرورهای فرانسه در دیتاسنتر OVH که یکی از معتبرترین دیتاسنترهای جهان است میزبانی می‌شوند.

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران

اگر تمایل دارید سرور سایت شما در یکی از دیتاسنترهای ایرانی میزبانی شود می‌توانید اقدام به خرید یا اجاره سرور اختصاصی ایران کنید. مبین هاست می‌تواند در یکی از دیتاسنترهای پارس آنلاین، آسیاتک یا زیرساخت به شما Server اختصاصی ارائه کند.

سرور اختصاصی خارج

اگر برای خرید سرور سایت محدودیتی بودجه ندارید و به دنبال خرید سرور اختصاصی ارزان نیستید می‌توانید بسته به نیاز خود یکی از سرورهای خارج شرکت مبین هاست را خریداری کنید. همه سرورهای خارج شرکت ما با IP و لوکیشن صد در صد واقعی ارائه می‌شوند.

سرور اختصاصی آلمان

دیتاسنتر هتزنر Hetzner یکی از بزرگ‌ترین، قدرتمندترین و معتبرترین دیتاسنترهای حال حاضر جهان است. پایداری و امنیت بالا دو ویژگی اصلی این دیتاسنتر است. به همین دلیل مبین هاست سرور اختصاصی آلمان را با میزبانی این دیتاسنتر به مشتریان محترم خود عرضه می‌کند.

سرور اختصاصی فنلاند

با توجه به توضیح سرورهای اختصاصی و مجازی، دیتاسنتر مثه یه شهرکه که مجتمع‌های مسکونی زیادی داره. ما توی دیتاسنترمون تونستیم با پهنای باند بالا، کولینگ قوی و برق‌رسانی مناسب فضای مناسبی رو برای نگه‌داری از دیتای شما ایجاد کنیم.

سوالات متداول سرور اختصاصی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی سروری است که تمامی منابع آن از جمله هارد SSD، رم، پردازنده و همه نرم‌افزارهای آن به‌صورت کاملا اختصاصی در اختیار یک سایت بوده و با هیچ سایت دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود. هزینه سرور اختصاصی یا خرید آن به نسبت سرور اشتراکی بالاتر است در عوض سرور اختصاصی امنیت، پهنای باند بالاتر، سرعت بیشتر، آپتایم بالاتر و به صورت کلی امکانات و ویژگی‌های بهتری دارد.

کاربردهای سرور اختصاصی چه چیزهایی هستند؟

Dedicated سرور مناسب کسانی است که سایت‌های خیلی بزرگ با کاربران بسیار زیاد دارند. دانشگاه‌ها یا مراکز آموزشی که کلا‌س‌های آنلاین با تعداد زیاد دانشجو و دانش‌پذیر دارند از این سرور استفاده می‌کنند. شرکت‌های خیلی بزرگی که مشکلی برای صرف هزینه اجاره یا خرید سرور اختصاصی ندارند در عوض سروری نیاز دارند که منابع زیاد، امنیت و آپتایم بالا داشته باشد و منابع آن به هیچ وجه با هیچ سایت دیگری به اشتراک گذاشته نشود.

تفاوت سرور مجازی و server اختصاصی چه چیزی است؟

سرور مجازی سروری است که چندین سایت مختلف در منابع مورد نیاز یک سرور اعم از هارد، رم و پردازنده با هم شریک هستند. اما Server اختصاصی، همان‌طور که از نام آن پیداست به شکل مخصوص در خدمت یک سایت است و هیچ سایتی از هیچ منبعی به‌صورت مشترک استفاده نمی‌کند.

هزینه سرور اختصاصی شامل چه مواردی است؟

شاخص‌هایی که هزینه اجاره سرور اختصاصی را تعیین می‌کنند شامل مدل سرور، قدرت پردازنده، میزان رم، فضای ذخیره سازی یا هارد، میزان ترافیک و پورت Dedicated سرور می‌شود. شرکت مبین هاست از سرورهای HP که یکی از بهترین سرورهای اختصاصی در جهان است، هارد SSD، پورت 10 گیگ استفاده می‌کند. ضمن آن‌که هزینه راه‌اندازی سرور در مبین هاست رایگان است و هیچ اثری در قیمت سرور اختصاصی ندارد.

آیا امکان ارتقای پلن های dedicated سرور پس از خرید وجود دارد؟

بله. هر زمان که مایل باشید می‌توانید پلن dedicated سرور خود را بر اساس نیازهای جدیدی که برای سایتتان ایجاد شده است ارتقا دهید. کافی است با متخصصان خبره فروش در مبین هاست تماس بگیرید و در خصوص پلنی که مناسب سایت شماست راهنمایی دریافت کنید.

راه‌اندازی سرور اختصاصی چقدر زمان می‌برد؟

آماده‌سازی، پیکربندی و راه‌اندازی سرور اختصاصی در شرکت مبین هاست 24 ساعت زمان می‌برد.

Raid چیست؟

وقتی مجموع چند هارد دیسک با هم یکی می‌شوند، یک Raid ایجاد می‌شود. بعد از ایجاد یک Raid، سیستم عامل سرور این مجموعه هارد را یک واحد هارد دیسک یکپارچه یا منبع واحد در نظر می‌گیرد. در سرورهای اختصاصی از این تکنولوژی که نوعی مجازی سازی ذخیره اطلاعات است برای افزایش فضا، قدرت و سرعت ذخیره اطلاعات استفاده می‌شود. Raid به صورت سخت ‌افزاری یا نرم افزاری انجام می‌شود.

نحوه پشتیبانی سرور اختصاصی چیست؟

در شرکت مبین هاست پشتیبانی از تمام سرویس‌ها به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته است. یعنی در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی از هفته اعم از تعطیلات رسمی که سرور اختصاصی شما نیاز به کانفیگ سرور، بررسی و پشتیبانی داشته باشد، متخصصین خبره ما در کنار شما حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.