تبلیغات در گوگل

وقتی مردم پرسشی دارند که پاسخش را نمی‌دانند حتماً آن از گوگل می‌پرسند. این موضوع باعث شده گوگل از اسم یک سایت تبدیل به یک فعل شود؛ گوگل کردن! روزانه چیزی در حدود 3.5 تا 5 میلیارد جستجو در گوگل انجام می‌شود. به همین دلیل است که تبلیغات گوگل ادز یکی از روش‌های محبوب و مؤثر برای تبلیغات است. تبلیغات در گوگل یعنی آدرس سایت شما با کلمات کلیدی خاصی که به آن کلمات هدف یا تارگت گفته می‌شود برای مدت زمان مشخصی که قرار بین شما و گوگل است با اولویت بیشتری در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می‌شود. تبلیغات گوگل ادوردز مدل خاصی از تبلیغات است که شما به ازای هر بار دیده شدن و کلیک کاربر روی آدرس سایتتان، به رسانه تبلیغاتی که همان گوگل ادز یا Google Adwords پول پرداخت می‌کنید. در واقع تبلیغات ادوردز روش هوشمندانه تبلیغات آنلاین است که شما در آن به‌جای این که تبلیغات خود را برای گروه گسترده‌ای از افراد ارسال کنید که اصلاً به محصول یا خدمات شما نیاز ندارند، آن را در اختیار کسانی قرار می‌دهید که آن‌قدر به چیزی نیاز دارند که آن گوگل می‌کنند. به این ترتیب احتمال این که روی سایت شما کلیک کنند به طرز چشمگیری افزایش خواهد داشت.

تبلیغات گوگل

پکیج‌های تعرفه تبلیغات گوگل

پلن A 300 ₺ کارمزد 15%
پروموشن ندارد
دسترسی کامل به اکانت
ثبت سفارش
پلن B 600 ₺ کارمزد 14%
تا 2500 لیر پروموشن
دسترسی کامل به اکانت
ثبت سفارش
پلن C 1000 ₺ کارمزد 12%
تا 2500 لیر پروموشن
دسترسی کامل به اکانت
ثبت سفارش
پلن D 3500 ₺ کارمزد 10%
تا 2500 لیر پروموشن
دسترسی کامل به اکانت
ثبت سفارش
پلن E 1000 ₺ کارمزد 22%
تا 2500 لیر پروموشن
ارائه گزارش روزانه
دسترسی مستقیم به اکانت
تعریف نامحدود کلمات کلیدی
ثبت سفارش
پلن F 3500 ₺ کارمزد 20%
تا 2500 لیر پروموشن
ارائه گزارش روزانه
دسترسی مستقیم به اکانت
تعریف نامحدود کلمات کلیدی
ثبت سفارش
پلن G 5000 ₺ کارمز 19 %
تا 2500 لیر پروموشن
ارائه گزارش روزانه
دسترسی مستقیم به اکانت
تعریف نامحدود کلمات کلیدی
ثبت سفارش
پلن H 7000 ₺ کارمز 18%
تا 2500 لیر پروموشن
ارائه گزارش روزانه
دسترسی مستقیم به اکانت
تعریف نامحدود کلمات کلیدی
ثبت سفارش

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات کلیکی

گوگل ادز تبلیغات کلیکی است که به آن تبلیغات PPC می‌گویند. یعنی شما به ازای هر بار کلیک کاربر روی آدرس سایت خود باید به گوگل پول پرداخت کنید. تبلیغات در گوگل ادز یکی از هوشمندانه‌ترین روش‌های تبلیغات است که نرخ بازگشت هزینه تبلیغات در ازای جذب مشتری در آن بالاست

تبلیغات ویدئویی

اگر تمایل دارید به‌عنوان یک بیزینس پیشرو در رسانه‌های مدرن و گیراتری مانند یوتیوب دیده شوید، از تبلیغات گوگل ادوردز استفاده کنید تا برند محصولات یا خدمات شما با طرح دلخواهتان در ابتدا، اواسط یا انتهای یک کلیپ در یوتیوب دیده شود.

تبلیغات یوتیوب

اگر یوتیوب را به عنوان دومین موتور جستجوی جهان قبول داشته باشید پس نباید فرصت تبلیغ کردن در آن را از دست بدهید. با تبلیغات در یوتیوب سرنخ‌های فروش فوق العاده‌ای نصیب کسب و کار شما خواهد شد.

تبلیغات بنری

در تبلیغات گوگل ادز امکان دیده شدن بنر سایت خود را در بیش از 3.5 میلیون سایت به طور همزمان فراهم می‌کنید. این حجم گسترده از تبلیغات می‌تواند علاوه بر جذب بالای مشتری روی موضوع برندینگ شما نیز اثر بسیار خوبی داشته باشد.

تبلیغات اپلیکیشن

در صورتی که بیزینس شما اپلیکیشنی دارد که تمایل دارید روزانه تعداد نصب‌های آن بیشتر و بیشتر شود، می‌توانید از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید. تبلیغات گوگل ادوردز به منظور ترغیب کاربران برای نصب اپلیکیشن یکی از مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین شیوه‌های تبلیغات است.

کمپین ریمارکتینگ

گوگل ادز نوعی از تبلیغات هدف‌گذاری شده است که می‌توانید به کمک آن مشتریانی را که قبلاً با شما تعامل داشته‌اند را دوباره هدف گیری کنید. این تبلیغات را طوری می‌توانید هدف‌گذاری کنید که در مکان های مورد نظر شما دیده شود.

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

گوگل ادز بزرگ‌ترین شبکه تبلیغات کلیکی در جهان است. به همین دلیل بهترین گزینه برای هدایت ترافیک هدفمند به وب‌سایت شما است. برخلاف سئو که روشی زمان‌بر برای نمایش سایت در لینک‌های بالای صفحه جستجوی گوگل است، با گوگل ادز شما در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود که جذب سریع مخاطب بیشتر است خواهید رسید.

از مهم‌ترین راهکارها برای بهینه‌سازی تبلیغات، داشتن گزارشی دقیق از میزان ورودی‌ها، هزینه‌ها و مشتری هاست. با پنل گوگل ادز به دقیق‌ترین گزارش‌ها دسترسی خواهید داشت. در نظر داشته باشید که با این پنل قدرتمند شما می‌توانید تبلیغات خود را تنها در زمان‌های مورد نظر به نمایش بگذارید. با توجه به نکات ذکر شده و هزینه تبلیغ در گوگل این روشی مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات و افزایش فروش است.
برای نمایش سریع‌تر تبلیغات کافی است کار خود را از پنل مبین هاست برای خرید و راه‌اندازی اکانت گوگل ادز اختصاصی آغاز کنید. برای دریافت تعرفه گوگل ادز و اطلاع دقیق‌تر از هزینه تبلیغ گوگل با کارشناسان فروش در شرکت مبین‌ هاست تماس بگیرید.

سوالات متداول شارژ اکانت گوگل ادوردز

چه مدت زمان نیاز است که شارژ اکانت گوگل ادز انجام شود؟

شارژ اکانت گوگل ادوردز در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد.

در صورتی که اکانت قبلی گوگل ادز ساسپند یا محدود شده باشد، آیا امکان خریداری اکانت جدید وجود دارد؟

بله. امکان خریداری اکانت جدید وجود دارد. در صورتی که اکانت قبلی شما از سمت گوگل بسته شده بهتر است برای جلوگیری از ساسپندی مجدد، قبل از تهیه اکانت جدید با همکاران ما در مبین هاست تماس بگیرید.

چطور احتمال ساسپندی اکانت گوگل ادز را به حداقل برسانیم؟

با توجه به حساسیت بالای گوگل روی کاربران ایرانی، با خرید VPS و ورود به سایت با یک IP ثابت خارج از ایران، می‌توانید تا حد امکان از ساسپندی اکانت گوگل ادز خود جلوگیری کنید.

تبلیغات گوگل برای چه کسب و کارهایی مناسب نیست؟

اگر محصولات شما برخلاف قوانین کشور یا بر خلاف پالیسی گوگل هستند، ما تبلیغات گوگل را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. به عنوان مثال سایت‌های شرط بندی، فروش لایک و فالوور، تلگرام غیر رسمی و غیره امکان استفاده از تبلیغات گوگل را ندارند.

آیا برای خرید تبلیغات گوگل ادز فاکتور رسمی ارائه می‌شود؟

بله. در صورتی که به فاکتور رسمی تبلیغات گوگل ادز نیاز داشته باشید مبین‌هاست می‌تواند با دریافت هزینه جداگانه این فاکتور را برای شما صادر کند. برای این منظور در زمان سفارش سرویس گوگل ادز، موضوع نیاز به فاکتور رسمی را با کارشناسان فروش در میان بگذارید.

بهتر است برای تبلیغات گوگل ادز اکانت دلاری تهیه کنیم یا لیری؟

با توجه به نوسانات فعلی و افزایش قابل توجه قیمت دلار، پرداخت هزینه تبلیغات با اکانت لیری به‌صرفه‌تر خواهد بود.

آیا مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی از سمت مبین هاست انجام خواهد شد؟

در صورت نیاز به مدیریت کمپین‌ها از سمت کارشناسان مبین هاست می‌توانید از پکیج‌های شارژ + مدیریت که در بالا تعریف شده است استفاده کنید.

چه زمانی برای انجام شارژ اکانت گوگل ادز نیاز هست ؟

شارژ اکانت در کمتر از 1 ساعت کاری انجام خواهد شد.