مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین

آموزش, آموزش نمایندگی دایرکت ادمین (DirectAdmin) | واحد آموزش مبین هاست | 17 اردیبهشت 1396

مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین

مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین

در برخی از موارد نیاز به مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین برای مدیران هاست به وجود می آید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم نحوه مسدود کردن آنها را به شما آموزش دهیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. برای مسدود کردن کاربران در پنل نمایندگی هاست به طریقه زیر عمل کنید:

ابتدا وارد پنل هاست خود در دایرکت ادمین شوید. مطابق تصویر زیر در زیر مجموعه Account Management روی گزینه List Users کلیک کنید. در این قسمت می‌توانید لیست یوزرهای تعریف شده را مشاهده کنید.

مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین

 در صفحه مربوط به لیست یوزرها می توانید یوزرهای خود را مشاهده کنید. حالا چگونه یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین را مسدود کنیم؟

برای مسدود کردن یوزر مورد نظر را انتخاب کرده و روی گزینه Suspend کلیک کنید.

نحوه مسدود کردن یوزرهای نماینده در دایرکت ادمین

بطور مثال ما user2 را برای مسدود کردن انتخاب می کنیم و روی گزینه suspend کلیک می کنیم. بدین صورت مشاهده می کنید که user2 مسدود شده است. و در قسمت Suspended در مقابل user2 میتوانید کلمه yes را مشاهده کنید. وجود کلمه yes به معنای مسدود بودن یوزر می باشد. برای آنکه از این حالت به حالت عادی خود بازگردد می توانید یوزر را انتخاب کرده و در نهایت روی Unsuspend کلیک کنید.

در این مقاله به شما آموزش دادیم که چطور یوزرهای نماینده را در دایرکت ادمین مسدود کنیم. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.