آموزش تغییر Theme سی پنل

آموزش, آموزش هاست سی پنل (cPanel) | واحد آموزش مبین هاست | 09 اردیبهشت 1396

تغییر Theme سی پنل

آموزش تغییر Theme سی پنل

در اکثر سرورهای هاستینگ به دلیل آمدن ورژن جدید سی پنل، شما بعد از لاگین با قالبی جدید که هیچ شباهتی به قالب قبلی سی پنل ندارد مواجه می شوید. اگر شما مدیر سرور هستید و می خواهید قالب را برای حساب کاربری تغییر دهید اما نمی دانید چطور این کار را انجام دهید. ما در این مقاله از سری مقالات مبین هاست قصد داریم به آموزش تغییر Theme سی پنل بپردازیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای انجام این کار می‌توانید به شکل زیر عمل کنید.

1) در WHM خود با root لاگین کنید .

2) به قسمت  Modify an Account  رفته و روی آن کلیک کنید.

3) در صفحه باز شده حساب کاربری که میخواهید آن را تغییر دهید را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Modify کلیک کنید.

4) در این صفحه در قسمت Theme میتوانید آن را تغییر دهید و روی گزینه Save کلیک کنید.

گزینه های بالا برای مدیر سرور میباشد. اما اگر کاربر معمولی هستید و هاست خریداری کردید و میخواهید Theme آن را تغییر دهید میتوانید به شکل زیر اینکار را انجام دهید .

وارد پنل خود شوید ممکن است Theme شما Paper Lantern باشد. در این حالت، اگر حس کردید که قالب قبلی سی پنل برای شما راحت تر و کارآمد تر هست، می توانید برای تغییر Theme در پنل خود روی گزینه نام کاربری خود کلیک کنید. سپسو در لیست باز شده  روی گزینه Change Style کلیک کنید. و در نهایت تم X3 را انتخاب کنید.

تغییر Theme سی پنل

اما ممکن است شما از theme قدیمی X3 استفاده کنید. اگر می خواهید آن را تغییر دهید می توانید Paper Lantern را در همان صفحه اصلی قسمت Switch Theme در بالای صفحه Paper Lantern را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *