سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان از دیتاسنتر هتزنر را شاید بتوان پر فروش ترین و پر طرفدارترین محصول برای خرید سرور اختصاصی آلمان دانست . دیتاسنتر هتزنر با فراهم کردن شبکه ای پایدار و با پشیبانی مناسب توانسته است بیشترین فروش سرور اختصاصی آلمان را در بین کاربران ایرانی داشته باشد . از جمله ویژگی های سرور اختصاصی آلمان می توان به ارزان بودن آن اشاره کرد . دیتاسنتر هتزنر با ارائه دو نوع سرور اختصاصی توانسته است برای همه سلیقه ها و نیازمندی ها ارائه سرور اختصاصی آلمان کند . کاربران این امکان را دارند که سرور های به روز را در سایت اصلی دیتاسنتر هتزنر انتخاب کنند و سرور های ارزان و کارکرده را در بخش سرور های حراجی یا مارکت به سادگی انتخاب کنند . شرکت مبین هاست با داشتن همکاری طولانی مدت با دیتاسنتر هتزنر توانسته است مشتریان زیادی را برای خرید سرور اختصاصی آلمان میزبانی کند . سرور اختصاصی آلمان از دیتاسنتر Hetzner  مناسبترین پیشنهاد برای میزبانی وب و هاستینگ درمقایسه با دیگر دیتاسنترهای خارجی می باشد . اکثر شرکت های میزبانی سایت در ایران با خرید سرور اختصاصی آلمان کاربران زیادی را در این دیتاسنتر میزبانی می کنند . از دیگر مزایای سرور اختصاصی آلمان می توان به امکان ارائه پنل مدیریت سرور برای کاربر در آن اشاره کرد .

سرور اختصاصی آلمان چیست ؟ به سرور اختصاصی که در آلمان و در دیتاسنتر های آلمان میزبانی می شود.

از دیگر مزایا سرور اختصاصی آلمان :

  • قیمت بسیار مناسب و کیفیت و پایداری شبکه بالا در سرورهای اختصاصی آلمان.
  • امکان خرید تا 38 ای پی بر روی هر سرور.
  • ارائه 100 گیگ فضای بکاپ بر روی سرور اختصاصی آلمان .
  • امکان ارائه پنل مدیریت سرور و ارائه دسترسی KVM  به مدت سه ساعت.

دیتاسنتر Hetzner پس از خرید سرور اختصاصی آلمان سرور را به صورت خام تحویل می دهد ، شرکت مبین هاست نصب و کانفیگ اولیه سیستم عامل را رایگان انجام می دهد . امکان ارائه سایر خدمات مدیریت سرور و خدمات کانفیگ سرور بر روی تمامی سرور های اختصاصی آلمان ارائه شده توسط شرکت مبین هاست وجود دارد. 

« تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های سايت مبین هاست تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»