سرور اختصاصی انگلیس ، خرید سرور اختصاصی انگلستان | مبین هاست

سرور اختصاصی انگلیس

 

 

سرور اختصاصی انگليس با توجه به کيفيت بسيار بالاي ديتاسنتر رد استيشن انگلستان مناسبترين و بهترين پيشنهاد براي خريد سرور اختصاصي انگليس مي باشد . سرور اختصاصي انگلستان با توجه به پورت بسيار قوي و پورت نامحدود سرور اختصاصي مناسب سرور دانلود مي باشند.

امروزه با توجه به گسترش نياز به سرور هاي دانلود و بالارفتن نياز کاربران براي دانلود فايل و با توجه به زياد شدن سايت هاي دانلود فيلم و سايت هاي دانلود موزيک و سايت هاي دانلود نرم افزار سرور اختصاصي انگلستان بهترين کيفيت را براي کاربران فراهم کرده است .
سرور اختصاصی انگلیس چیست ؟ به سروری که در ديتاسنتر انگلستان ارائه دهنده ی سرور هاي اختصاصی انگلیس مباشد، دیتاسنتر رداستیشن با استفاده از بهترین سخت افزارها کيفيت را ارائه میدهد . رد استيشن داراي بهترين پينگ تايم به ايران و داراي پورت يک گيگ گارانتي و با ترافيک نامحدود براي سرور اختصاصي انگليس نسبت به ساير ديتاسنتر ها سرويس بهتري را به مشتريان خود در تمام دنيا ارائه مي کند.
از جمله ديگر مزاياي خريد سرور اختصاصي انگليس مناسب بودن براي مجازي سازي مي باشد.

 • سرور اختصاصي انگليس با کيفيت بالا و هارد هاي پر سرعت و همچنين پورت يک گيگ گارانتي مناسبترين پيشنهاد در مقايسه با ديگر افر ها براي خريد سرور اختصاصي مي باشد.
 • امکان انتخاب نوع هارد و تعداد هارد Redstation
 • در خريد سرور اختصاصي انگليس از مببن هاست پشتيباني مهمترين فاکتور براي انتخاب مي باشد که رد استيشن کم نظيرترين پشتيباني را ارائه مي کند.
 • ديگر کاربرد هاي سرور اختصاصي به راه اندازه هاستينگ و ميزباني سايت اشاره کرد.
 • شرکت مبين هاست به عنوان نماينده رد استيشن در ايران تضمين بهترين پشتيباني و ارائه بهترين سرويس را به مشتريان خود مي دهد.

 

براي خريد سرور اختصاصي انگليس پيشنهادات زير را داريم :

 

        Redstation Dedicated Server Quad CoreCPURAMHDDPORTTrafficStup

قيمت

ماهانه
DedicatedNetherland
 • Dell PowerEdge BM-BM-E3v1
E3-1230v1/v2 Quad Core 16GB DDR3 2x 2TB SATA 1 Gbps Unlimited 0 £50.00

 • Dell PowerEdge BM-E3
E3-1270v5 4Ghz Quad Core 48GB DDR4 2x 2TB SATA 1 Gbps Unlimited 0 £135.99

 

 

        Redstation Dedicated Server Hexa CoreCPURAMHDDPORTTrafficStup

قيمت

ماهانه : ریال
DedicatedNetherland 
 • Dell PowerEdge BM-E5
E5-2430 2.7Ghz 48GB DDR4 RAM 4x 120 GB SSD 1 Gbps Unlimited 0 £79.99

 

 

 

 • Redstation داراي تنوع زيادي در مدل هاي سرور اختصاصي و براي نياز هاي مختلف بهترين پيشنهاد را به مشتريان خود دارد.
 • از جمله مي توان سرور اختصاصي Redstation را مناسب براي مجازي سازي مناسب سرور دانلود مناسب ميزباني سايت و هاستينگ دانست.
 • رد استيشن انگلستان با ارائه هارد SSD و هارد SSHD توانسته است بالاترين کيفيت را بر روي سرور هاي اختصاصي فراهم آورد.
 • رد استيشن داراي سرور استوريج براي سرور دانلود مي باشد و با ارائه ريد کنترلر به همراه سرور سرعت بالاتري براي پردازش و بالابردين عملکرد هارد بر روي سرور را فراهم کرده است.
 • ار جمله مهمترين مزاياي ديتاسنتر Redstation پشتيباني بسيار قوي و با کيفيت بر روي تمامي سرور هاي اختصاصي مي باشد که نسبت به ساير شرکت ها در پشيتباني بي رقيب مي باشد.

 

مبين هاست به عنوان نماينده رسمي رد استيشن در ايران برروي تمام سرور اختصاصي رد استيشن انگلستان به صورت دائمي پانزده درصد تخفيف را ارائه مي دهد . براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر درباره سرور هاي اختصاصي و سرور مجازي انگليس مي توانيد با ما تماس بگيريد . براي درخواست پنل هاي مورد در خواست ديگر خود از سرور اختصاصي رداستيشن به بخش فروش تيکت ارسال کنيد.

 

سرور اختصاصی پارس آنلاین از جمله خدمات با کیفیت مبین هاست برای خرید سرور اختصاصی از دیتاسنتر پارس آنلاین می باشد . دیتاسنتر پارس آنلاین با فراهم کردن شبکه ای بسیار پایدار و قدرتمند به همراه خدمات پشتیبانی بسیار خوب توانسته است در مقایسه با سایر مراکز داده در ایران کاربران بسیاری را برای خرید سرور اختصاصی ایران از دیتاسنتر پارس آنلاین ترغیب کند . مبین هاست با داشتن شبکه خصوصی و با کیفیت در دیتاسنتر پارس آنلاین واقع در آپادانا به کاربران بی شماری از این مرکز داده خدمات سرور اختصاصی پارس آنلاین می دهد . از مهمترین ویژگی های دیتاسنتر پارس آنلاین و در نتیجه سرور اختصاصی پارس آنلاین می توان پایداری بسیار خوب شبکه به همراه دسترسی آسان و همیشگی به سرور اختصاصی واقع در مرکز آپادانا اشاره کرد. شرکت مبین هاست توانسته است با طراحی شبکه ای بسیار پایدار و بدون نوسان با بهره گیری از چندین فایروال و سخت افزار تخصصی ، بستری ویژه گیم سرور در ایران فراهم آورد و شبکه ای مخصوص بازی های آنلاین و سرور اختصاصی گیم در پارس آنلاین فراهم آورد .

 

اشتراک گذاری :

« تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های سايت مبین هاست تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»