آموزش نصب Freer

آموزش نصب Freer

Virtual Freer یا فریر یک اسکریپت فروشگاه ساز ایرانی بسیار ساده و سبک است. از اسکریپت فریر (Freer) برای ساختن فروشگاه های کارت شارژ ، فروش سرویس های کاهش پینگ ، فروش انوع گیفت کارت ، اپل آیدی و … استفاده می شود. هم چنین این اسکریپت دارای بروز رسانی های متعدد بوده است. بنابراین به راحتی می توانید از بین نسخه های موجود یکی را انتخاب کرده و تصب و راه اندازی نمایید. در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست، آموزش نصب Freer و چگونگی راه اندازی آن به صورت تصویری قرار داده شده است. با ما تا انتها همراه باشید.

در صورتی که به دنبال نصب این اسکریپت (Freer) هستید ابتدا باید یک هاست یا میزبان سایت داشته باشید. برای نصب فریر (Freer) پیشنهاد می گردد تا هاست اشتراکی تهیه کنید . فیلم آموزشی زیر توسط تیم پشتیبانی مبین هاست تهیه شده و به طور کامل نصب و راه اندازی فریر توضیح داده شده است.

بعد از مشاهده کامل این ویدیو قادر خواهید بود که به راحتی اسکریپت فریر را نصب و راه اندازی کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در خصوص نصب و راه اندازی اسکریپت freer می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *