خاموش کردن notification مربوط به brute force در دایرکت ادمین

آموزش, مدیریت سرور | واحد آموزش مبین هاست | 10 اردیبهشت 1396

خاموش کردن notification مربوط به brute force در دایرکت ادمین

خاموش کردن notification مربوط به brute force در دایرکت ادمین

 گاهی پیام های زیادی که مربوط به brute force می باشند برای ما فرستاده می شود. ممکن است شما هم از دریافت این پیامها خسته شده باشید و درصدد غیرفعال کردن پیغام های brute force باشید. اما چگونه می توانیم notification این پیام ها را خاموش کنیم تا دیگر برای ما نمایش داده نشود. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به بررسی نحوه خاموش کردن notification مربوط به brute force در دایرکت ادمین بپردازیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برای انجام این کار، بعد از لاگین شدن به خط فرمان سرور با ssh به آن متصل شوید. اگر سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید می توانید با استفاده از برنامه putty به سرور متصل شوید.

بعد از اینکه در قسمت ریشه خط فرمان وارد شدید. دستور زیر را برای تغییر در فایل directadmin.conf وارد کنید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این قسمت باعث غیر فعال کردن پیغام های brute force نمی شود. بلکه با این کار فقط notification های مربوط به آن برای ما ارسال نمی شود.

# echo "hide_brute_force_notifications=1" >> /usr/local/directadmin/conf/directadmin.conf

و در نهایت برای اعمال تغییرات ایجاد شده، دایرکت ادمین را ری ستارت کنید.

# /etc/init.d/directadmin restart

به این صورت می توانید notification پیامهای مربوط به brute force را در دایرکت ادمین خاموش کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.