رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر

اگر با ویندوز سرور مجازی و یا ویندوز دسکتاپ کار کرده باشید. وقتی اینترنت اکسپلورر را باز کنید مطابق عکس اول پیغام امنیتی را برای هر باری که میخواهید سایتی را باز کنید مشاهده میکنید. این پیغام جهت بالا بردن امنیت مرورگر ایجاد شده است.  سیستم امنیتی به این صورت است که که تک تک درخواست‌های اجرایی وب را به شما نشان می‌دهد. و در صورت تأیید شما و اضافه کردن آن به لیست وب سایت‌های امن، اجازه باز کردن آن را به اینترنت اکسپلورر می‌دهد. اما این کار بسیار خسته کننده و اذیت کننده است. و ممکن است بارها برای حل ارور امنیتی اینترنت اکسپلورر اقدام کرده باشید. برای رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر یک روش بسیار راحت و سریع وجود داره که در این آموزش به آن میپردازیم.

برای غیرفعال کردن پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر به این صورت عمل کنید:

۱. مطابق شکل،از Server Manager روی عبارت On از قسمت IE Enhanced Security Configuration کلیک کنید.

۲. قسمت Administrators و Users را روی off قرار بدید.

 

 

رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر

 

 

رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر

 

رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر

 

شما با این آموزش به راحتی می توانید برای رفع پیغام امنیتی اینترنت اکسپلورر که به عبارت internet explorer enhanced security configuration شناخته میشود اقدام نمایید. و این پیغام را برای همیشه غیرفعال کنید، و براحتی سایت های خود را مشاهده کنید.

همچنین پیشنهاد میشود پس از خاموش کردن قسمت آموزش داده شده، مرورگر کروم را دانلود کنید. و از کروم استفاده کنید و از قابلیت های کروم بهره مند شوید.

همچنین این آموزش را میتوانید از سایت اصلی مایکروسافت مشاهده کنید.

در صورتی که مشکلی در انجام این آموزش داشتید، لطفا با بخش پشتیبانی مبین هاست در تماس باشید تا سریعا مشکلات را حل کنیم.

 

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =