نصب amxmodx در سرور کانتر استریک

AMX Mod X یکی از پلاگین های کاربردی meta mod می باشد. اکثر پلاگین های مدیریتی و پلاگین هایی که امکاناتی را به سرور مجازی اضافه می کند تحت آن اجرا می شوند. پس یکی از حیاتی ترین اجزای سرور می باشد. ممکن است شما هم نیاز داشته باشید که AMX Mod X را نصب و راه اندازی کنید. اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید. ما در این ویدیو از سری آموزش های تصویری مبین هاست قصد داریم به شما نحوه نصب amxmodx در سرور کانتر استریک را آموزش دهیم. تا انتهای این ویدیو با ما همراه باشید.

در حال حاضر 2 نسخه از این پلاگین کاربردی وجود دارد. نسخه ی 1.8.1 که در سال 2008 منتشر شد و دیگری نسخه ی 1.8.2 که در سال 2013 منتشر شد. از طریق این آموزش می توانید این پلاگین را بر روی گیم سرور خود نصب کنید و لذت ببرید. همچنین این پلاگین کامند های مختلف و زیادی دارد که با سرچ کردن می توانید آنها را مطالعه کنید و از خاصیت آنها مطلع شوید.

مطالب مرتبط

در زیر آموزش تصویری نصب و راه اندازی AMX Mod X در سرور کانتر استریک آمده است. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.