تغییر میزان حجم آپلود فایل در دایرکت ادمین

تغییر میزان حجم آپلود فایل در دایرکت ادمین

همانطور که می دانید پنل کاربری دایرکت ادمین دارای محدودیت آپلود است. بنابراین شما برای آپلود حجمی بیشتر از 10 مگا بایت دچار مشکل خواهید شد. اینجاست که باید میزان حجم آپلود فایل را افزایش داد. یا عکس این مساله، ممکن است خیلی از کاربران خواستار محدود کردن حجم آپلود بر روی هاست در File Manager دایرکت ادمین باشند. اما سوال اینجاست در کدام قسمت می توان میزان حجم آپلود فایل را در دایرکت ادمین تغییر داد. در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم نحوه تغییر میزان حجم آپلود فایل در دایرکت ادمینانجام  این کار را به شما آموزش دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

ابتدا وارد پنل کاربری هاست خود در دایرکت ادمین شوید. سپس مطابق تصویر زیر روی گزینه administrator settings در قسمت بعدی روی گزینه Extra Features کلیک کنید.

تغییر میزان حجم آپلود فایل در دایرکت ادمین

در صفحه باز شده مانند تصویر زیر می توانید اندازه فایل آپلود شده را در قسمت Max Request/Upload Size تغییر دهید. توجه داشته باشید که مقدار نوشته شده به صورت بایت نمایش داده می‌شود. در این قسمت در کادر روبرو می توانید میزان دلخواه حجم آپلود فایل را بنویسید. و در نهایت آن راسیو کنید.

تغییر میزان حجم آپلود فایل در دایرکت ادمین

 

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.