نحوه آپدیت کردن دایرکت ادمین

نحوه آپدیت کردن دایرکت ادمین

در این مقاله از سری آموزشهای مبین هاست قصد داریم نحوه آپدیت کردن دایرکت ادمین را به شما آموزش دهیم. directadmin update یکی از مهم‌ترین کارهایی است که شما باید انجام بدهید. آپدیت ها شامل رفع آسیب‌پذیری ها و برطرف کردن مشکلات در آپدیت های جدید است. نصب آپدیت دایرکت ادمین بسیار ساده است و به راحتی میتوان آن را آپدیت کرد و به نسخه های جدید ارتقا داد مراحل زیر را تا انتها دنبال کنید. هم چنین اگر از سرویس های مدیریت شده مبین هاست استفاده نمایید این عملیات بصورت رایگان برای شما انجام خواهد شد. در صورتی که از هاست با کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده می کنید بهتر است عملیات آپدیت را برای امنیت بیشتر اجرا کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

برای آپدیت دایرکت ادمین از طریق ssh دستورات زیر را وارد کنید :

cd /usr/local/directadmin
wget –no-check-certificate -O update.tar.gz ‘https://www.directadmin.com/cgi-bin/daupdate?redirect=ok&uid=1234&lid=12345‘
tar xvzf update.tar.gz
./directadmin p
cd scripts
./update.sh/etc/init.d/directadmin restart

جای 1234 باید شماره مشتری دایرکت ادمین و جای 12345 باید شماره لایسنس وارد شود. با انجام این عملیات به راحتی می‌توانید دایرکت ادمین خود را آپدیت کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید.

 

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.