فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین

فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین

همانطور که می دانید ما در مطالب اخیر درباره نحوه Extract کردن فایل ها در دایرکت ادمین برای شما صحبت کردیم. اما گاهی نیاز دارید که فایل های خود را در دایرکت ادمین فشرده کنید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش نحوه فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین بپردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

برای فشرده سازی فایل ها ابتدا، وارد کنترل پنل خود در دایرکت ادمین شوید. سپس به قسمت File Manager رفته و فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. حالا مطابق تصویر زیر روی گزینه Add to Clipboard کلیک کنید.

فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین

توجه داشته باشید که قسمت Compress clipboard files to در دایرکت ادمین در پایین صفحه قرار دارد. برای فشرده کردن فایل به این قسمت بروید و اسم فایل را با توجه به چیزی که مد نظر دارید وارد کنید. و در نهایت پسوند فایل فشرده را از بین دو پسوند zip یا tar.gz  انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که پسوند فایل فشرده در دایرکت ادمین به صورت پیش فرض tar.gz  می باشد.

فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین

بعد از انجام عملیات بالا در نهایت روی دکمه Create کلیک کرده تا فشرده کردن فایل مورد نظر انجام شود.

فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین

 و در آخر مانند تصویر بالا  فایل مورد نظر خود را می توانید بصورت فشرده مشاهده کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در خصوص فشرده کردن فایل در دایرکت ادمین می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + سیزده =