افزایش بازدید یوتیوب با روش های کسب درآمد از آن

افزایش بازدید یوتیوب می‌تواند درآمد بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. بسیاری از افراد در سراسر جهان با استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند یوتیوب، به درآمدهای نجومی رسیده اند. زیرا ترفندهای طلایی را می‌دانستند و به بهترین نحو از آن‌ها استفاده کردند. در این مطلب قصد داریم شما را با ۷ روش افزایش بازدید یوتیوب آشنا کنیم تا به راحتی کسب درآمد کنید. در انتهای مطلب نیز به روش نقد کردن درآمد یوتیوب اشاره می‌کنیم زیرا بسیاری از یوتیوبرها به دنبال پاسخی برای این سوال هستند.

۷ روش برای افزایش ویو یوتیوب

۷ روش برای افزایش ویو یوتیوب

بهتر است قبل از آنکه به راهکارهای طلایی برای افزایش بازدید یوتیوب اشاره کنیم به طور مختصر راجع به این شبکه و پلتفرم اجتماعی صحبت کنیم. یوتیوب به عنوان یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی توانسته درآمد بسیار زیادی برای کاربران خود به همراه داشته باشد. این سرویس رایگان به منظور همرسانی ویدئوها و تماشای آنلاین آن‌ها طراحی و در سال ۲۰۰۵ میلادی معرفی شد. در حال حاضر یوتیوب به عنوان یکی از پربازدیدترین سایت‌ها با ۶ میلیارد ساعت ویدئو در ماه می‌باشد. افراد زیادی به دنبال ترفندهای افزایش بازدید یوتیوب می‌باشند. زیرا می‌توانند از این شبکه اجتماعی به عنوان ابزاری در دیجیتال مارکتینگ بهره بگیرند.
اگر بخواهیم موقعیت کاربران ایرانی در یوتیوب را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که در حال حاضر توجه ایرانیان نسبت به این شبکه روز به روز در حال افزایش است و قطعا حضور زودهنگام شما می‌تواند درآمد بیشتری را به همراه داشته باشد. بسیاری از افرادی که در این شبکه فعالیت می‌کنند به دنبال نقد کردن درآمد یوتیوب هستند. «مبین هاست» یکی از سایت‌های نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران شناخته می‌شود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

ساخت فیلم برای موضوعات پر جستجو

آیا نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران انجام می‌شود؟

افزایش ویو یوتیوب دو حالت دارد. در حالت نخست، کانال شما پرمخاطب است و هر با کدام از ویدئوهایی که آپلود یا بارگذاری می‌کنید مخاطب بیشتری جذب خواهید کرد. حالت دوم که معمولا یوتیوبرهای تازه کار با آن مواجه هستند این است که کانال آن‌ها از مخاطب کمی برخوردار است و تلاش می‌کنند تا با آپلود ویدئوهای جذاب، تعداد بیشتری از مخاطبان را به سمت خود بکشانند. اما در این روند، دچار یک اشتباه بزرگ می‌شوند و آن هم‌عدم توجه به موضوعات پرجستجو از دیدگاه کاربران است.
معمولا یوتیوبرهای تازه کار به منظور افزایش بازدید یوتیوب موضوعاتی را انتخاب می‌کنند که برای خودشان جذاب است و توجهی به علاقه مخاطب ندارند. برای دسترسی پیدا کردن به لیست موضوعات جذاب، ابزارهای زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها YouTube Keyword tool می‌باشد. این ابزار قادر است آمار دقیق و البته رایگان را در اختیار ما قرار دهد تا تولید محتوای ویدئویی برای یوتیوب در مسیر و جهت مناسب قرار بگیرد. اما متاسفانه نام کشور ایران به دلیل تحریم‌ها در این لیست قرار ندارد.

انتخاب عنوان جذاب

انتخاب عنوان جذاب

انتخاب عنوان مناسب و جذاب باعث می‌شود تا میزان افزایش بازدید یوتیوب و کلیک بر روی ویدئو بالا رود. قطعا اگر بهترین و ارزشمندترین ویدئوی جهان را بسازید اما به دلیل انتخاب عنوان غیر جذاب، کاربر روی آن کلیک نکند هیچ فایده‌ای نخواهد داشت و ویدئوی شما از بازدید کمی برخوردار خواهد بود. برای انتخاب عنوان زمان کافی بگذارید و عجله نکنید. نکاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم در این انتخاب به شما کمک می‌کند.

  • استفاده از کلمه کلیدی اصلی در عنوان می‌تواند برای کاربران و همچنین گوگل ارزشمند باشد و احتمال کلیک را افزایش دهد. به طور مثال اگر ویدئویی در خصوص «نحوه کاشت گیاه سانسوریا» تهیه کرده‌اید باید حتما از همین نام برای عنوان استفاده کنید. زیرا به طور دقیق، نوع محتوا را بیان می‌کند و افرادی که به دنبال این ویدئو باشند بر روی آن کلیک خواهند کرد. اما اگر بخواهید از عنوان‌های غیر مرتبط استفاده کنید میزان بازدید ویدئو کاهش پیدا می‌کند.
  • برای افزایش بازدید یوتیوب از عنوان‌های کوتاه استفاده کنید. واقعیت این است که روز به روز حوصله کاربران کمتر می‌شود و هیچ تمایلی به مطالعه عنوان‌های طولانی نشان نمی‌دهند. به همین دلیل با انتخاب عبارت‌های کوتاه برای عنوان، سرعت خواندن آن را برای کاربران افزایش دهید.
  • متاسفانه بسیاری از یوتیوبرها گوگل را نادیده می‌گیرند. بسیاری از کاربران تمایل دارند به جای مطالعه محتوای متنی، اقدام به تماشای ویدئو کنند و اغلب آن‌ها نیز از طریق موتور جستجوی گوگل به یوتیوب وارد می‌شوند. پس اگر می‌خواهید در صدر نتایج گوگل ظاهر شوید اصول بهینه‌سازی محتوا را درنظر داشته باشید

طراحی کاور جذاب برای پست

طراحی کاور جذاب برای پست

طراحی کاور جذاب برای پست یکی دیگر از راه‌های افزایش بازدید یوتیوب می‌باشد. منظور از کاور، اولین چیزی است که مخاطب از ویدیوی شما می‌بیند. اگر جذاب باشد احتمال کلیک بر روی آن بالا می‌رود. توصیه می‌کنیم از کاورهای پیچیده استفاده نکنید و طراحی شما به نحوی باشد که توجه کاربر به بخش‌های مهم جلب شود. اگر خودتان در ویدئو حضور دارید می‌توانید از تصویر خودتان نیز در کاور استفاده کنید.

  • بهتر است بخشی از ویدئو را به عنوان کاور انتخاب نکنید. اگر تمایل به این کار دارید حتما آن را ادیت کرده و با اضافه کردن متن، آن را جذاب کنید.
  • از قرار دادن تصاویر بی‌ربط بر روی کاور اجتناب کنید. این موضوع می‌تواند برای کاربران ناخوشایند باشد.
  • استفاده از رنگ‌های شاد و زنده در کاور، توجه مخاطبان را جلب می‌کند و تاثیر زیادی بر دیده شدن شما خواهد داشت. می‌توانید از کلمات کلیدی بر روی کاور نیز استفاده کنید.

ساخت ویدئوهای سریالی

ساخت ویدئوهای سریالی

یکی از نکات جالبی که باید برای افزایش بازدید یوتیوب به آن توجه داشته باشید این است که اگر شما دارای ویدئوهای سریالی باشید، یوتیوب سایر ویدئوهای شما را نیز در معرض دید کاربران قرار می‌دهد و این امر می‌توان شانس دیده شدن شما را افزایش دهد. برخی از یوتیوبرها یک داستان جذاب می‌سازند و آن را در چند قسمت بارگذاری می‌کنند. اگر ویدئو از جذابیت کافی برخوردار باشد احتمال افزایش بازیدها وجود دارد.

اشتراک‌گذاری ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی

اشتراک‌گذاری ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی

روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای اشتراک‌گذاری ویدئوها مورد استفاده قرار دهید. یکی از آن‌ها فعالیت در انجمن‌های گفتگو است. اگر محتوای ویدئوی شما به شکلی است که به یک سوال پاسخ می‌دهد باید بیینید در کجا این سوال مطرح شده تا بتوانید لینک ویدئو یوتیوب را به عنوان پاسخ ارسال کنید. این فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز امکان‌پذیر است. هر چه میزان اشتراک‌گذاری ویدئوی شما بیشتر باشد بازدید آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

از تگ‌های مناسب استفاده کنید

از تگ‌های مناسب استفاده کنید

تگ‌ها می‌توانند یکی دیگر از عوامل افزایش ویو یوتیوب محسوب شوند. توصیه می‌کنیم از تگ‌های جذاب و البته مرتبط با محتوای خود استفاده کنید. معمولا تگ‌ها توسط کاربران قابل مشاهده نیستند اما گوگل بر اساس آن‌ها می‌تواند ویدئوهای شما را در معرض دید سایر کاربران قرار دهد.

برای ویدئوها پلی لیست بسازید

برای ویدئوها پلی لیست بسازید

ایجاد پلی لیست می‌تواند باعث افزایش بازدید یوتیوب شود. اما منظور از پلی لیست در یوتیوب چیست؟ پلی لیست به قرار دادن مجموعه‌ای از ویدئوها در یک دسته یا لیست گفته می‌شود. به طور مثال می‌توانید برای مرتب‌سازی و سهولت به اشتراک‌گذاری محتوا، یک لیست برای آموزش نرم‌افزار ایجاد کنید و آموزش‌های فوتبالی را در یک لیست دیگر قرار دهید. با انجام این کار، مخاطب می‌تواند به راحتی به ویدئوهای موردنظر خود دسترسی پیدا کند. اغلب یوتیوبرهای حرفه‌ای در جهان برای محتواهای خود پلی لیست ایجاد می‌کنند.

آیا نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران انجام می‌شود؟

آیا نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران انجام می‌شود؟

قطعا کسب درآمد دلاری یکی از مزایای استفاده از یوتیوب می‌باشد که افراد زیادی به آن علاقه دارند. اما مشکلاتی نیز بر سر راه افراد وجود دارد. به دلیل تحریم‌های ناعادلانه‌ای که علیه ایران وضع شده امکان نقد کردن درآمد یوتیوب به طور مستقیم وجود ندارد. همچنین این شبکه اجتماعی نیز در ایران فیلتر است. برای رفع مشکل دوم می‌توان از انواع فیلترشکن استفاده کرد. اما در خصوص مشکل اول باید به سراغ سایت‌هایی برویم که نقد کردن درآمد را برای ما انجام بدهند. شرکت مبین هاست جزو معدود شرکت‌هایی است که می‌توانید با خیالی آسوده به آن اعتماد کنید و درآمد دلاری از یوتیوب را از طریق آن نقد کنید. برای شروع کار می‌توانید با پشتیبانی این شرکت ارتباط برقرار کنید.

نتیجه گیری

یوتیوب به عنوان یک پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدئو در جهان می‌باشد که مالک اصلی آن گوگل است. این شبکه اجتماعی به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد نسبت به سایر پلتفرم‌ها از جایگاه ویژه و متمایزی برخوردار می‌باشد. افراد می‌توانند از طریق تولید محتوای ویدئویی به درآمدهای نجومی برسند به شرط آنکه اصول افزایش بازدید یوتیوب را بدانند. عواملی مانند تولید محتوا برای موضوعات پرجستجو، انتخاب عناوین مناسب، طراحی کاور جذاب، تولید ویدئوهای سریالی، اشتراک‌گذاری ویدئو در شبکه‌های اجتماعی، استفاده از تگ‌های مناسب و ایجاد پلی لیست به شما کمک می‌کند تا میزان درآمدتان را افزایش دهید.

درآمدی که از یوتیوب کسب می‌شود به صورت دلاری است. اما نقد کردن آن مشکلاتی را برای افراد به وجود می‌آورد. زیرا به دلیل تحریم ها، امکان نقد کردن درآمد به آسانی مهیا نیست. سایت‌های مختلفی مانند مبین هاست وجود دارند که علاوه بر ارائه خدماتی مانند سرور اختصاصی، سرور مجازی، هاست وردپرس، هاست اقتصادی، هاست لینوکس، هاست ووکامرس و… به شما کمک می‌کنند تا بتوانید درآمد یوتیوب را به آسانی نقد کنید. از دیگر خدمات شرکت مبین هاست می‌توان به خدمات کوکولوکیشن، خرید لایسنس و کانفیگ سرور نیز اشاره کرد. «مبین هاست، مثل یه هم تیمی» شعار این شرکت می‌باشد که توانسته آن را در طول سال‌های فعالیت خود اثبات کند. شما می‌توانید تمام خدمات مورد نیاز خود را از شرکت مبین هاست همراه با پشتیبانی دریافت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.