بررسی لحظه‌ای لود سیستم در دایرکت ادمین

ممکن است شما هم به دنبال مشاهده لود سیستم خود در دایرکت ادمین هستید. بنابراین بعد از نصب دایرکت ادمین برروی سرور مجازی یا سرور اختصاصی می توانید لود سیستم را در کنترل پنل خود مشاهده کنید. اما این سوال پیش می آید که چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟ ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به بررسی لحظه ای لود سیستم در دایرکت ادمین بپردازیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای انجام  بررسی لود سیستم خود می توانید به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا باید وارد کنترل پنل هاست خود در دایرکت ادمین شوید. بعد از ورود به کنترل پنل، مانند تصویر زیر، در قسمت Admin Tools روی گزینه Process Monitor کلیک کنید.

بررسی لحظه‌ای لود سیستم در دایرکت ادمین

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در صفحه ی باز شده می توانید لود سیستم یا همان سرور را در همان لحظه مشاهده کنید. و همچنین می توانید میزان استفاده از Ram و CPU و پردازش های سنگین روی سیستم را بررسی کنید.

بررسی لحظه‌ای لود سیستم در دایرکت ادمین

با توجه به تصویر بالا شما می توانید در قسمت Reload Delay بروزرسانی خودکار لود کردن سیستم را هم در نظر داشته باشید. این به روز رسانی به صورت پیشفرض روی 5 ثانیه قرار داده شده است. بدین ترتیب می توانید به بررسی لود سیستم بپردازید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.