CRM ویتایگر؛ با نرم افزار CRM ویتایگر و مزایای آن آشنا شوید!

نرم‎افزار crm ویتایگر یک برنامه‌ی مدیریت ارتباط مشتری (CRM) است که با وجود عملکرد مشابه با SugarCRM و Salesforce.com، از پلتفرم SugarCRM جدا شده است. اگر کسب‌‎و‎کار کوچکی دارید و به دنبال یک نرم‌‎افزار مدیریت ارتباط با مشتری خوب می‌گردید، این نرم‎‌افزار برای شما مناسب است.

در قسمت ” edition” این نرم‌‎افزار، امکاناتی مانند یک پورتال مشتری، یک افزونه Outlook و ویژگی‌های گزارش رایگان قرار دارد. معمولا برای استفاده از این ویژگی‌ها در سایر برنامه‌های مدیریت ارتباط با مشتری، باید مبلغی را پرداخت کنید.

crm ویتایگر یک نرم‌‎افزار بسیار محبوب است و هزاران کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. همچنین، این نرم‎‌افزار دارای یک کامیونیتی فعال از کاربران است که در توسعه و پیشرفت این آن دخیل هستند.

برای این که با CRM ویتایگر و ویژگی‌های آن بیش‌تر آشنا شوید، این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

CRM ویتایگر چیست؟

crm ویتایگر

اگر در بستر اینترنت به تجارت مشغول هستید، راهکار‌های زیادی برای بهبود وب‎سایت و خدمات آن در اختیار دارید. برخی از این راهکار‌ها عبارتند از خرید سرور مجازی و راه‌اندازی یک نرم افزار مدیریت مشتری (CRM) و بسیاری موراد دیگر.

نرم افزار CRM ویتایگر یک نرم‌‎افزار منبع باز (open-source) و جامع CRM است که به انواع کسب‎‌و‎کار‌هایی که در بستر اینترنت فعالیت می‌کنند، اجازه می‌دهد که بازاریابی، عملیات فروش و خدمات مشتریان‎شان را به صورت ساده و خودکار انجام دهند. این نرم‎افزار در سال 2004 معرفی شد و از آن زمان تاکنون، به یک راه‌‎حل عالی  برای کسب‌و‌کارها تبدیل شده و توانسته طیف وسیعی از ویژگی‌ها و مزایای مختلف را برای پشتیبانی از فرآیند‌های مختلف تجاری، ارائه کند.

ویژگی‌های CRM ویتایگر

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم‎افزار crm ویتایگر عبارتند از:

مدیریت تماس و سازماندهی

با استفاده از crm ویتایگر، می‌توانید مخاطبین خود را به راحتی مدیریت کنید. به عبارتی دیگر، با کمک این نرم‌‎افزار، ردیابی و سازماندهی مخاطبین برای کسب‌‎و‎کارهای مختلف به شکلی راحت و بی‌دردسر انجام می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات و سرنخ‌ها را ثبت کرده، آن‌ها را به نمایندگان فروش اختصاصی داده و پیشرفت آن‌ها را در طی مسیر، بررسی و پیگیری کنید.

اتوماسیون (خودکار‌سازی فروش)

سازمان‌ها و کسب‎‌و‎کارهای کوچک تا بزرگ، می‌توانند با استفاده از crm ویتایگر، تمامی فرآیند‌ها (از تولید سرنخ یا لید گرفته تا بسته شدن معاملات) را به صورت خودکار برنامه‌ریزی کنند. همچنین، تیم‌های فروش می‌توانند با استفاده از قابلیت‌هایی مانند مدیریت فرصت (opportunity management)، تولید نقل‎‌‎قول (quote generation)، پیش‌بینی آمار فروش (sales forecasting) و تصویر‌سازی نقشه راه (pipeline visualization) گردش کار خود را ساده‌تر کرده و تصمیم‌های بهتر و هوشمندانه‎‌تری بگیرند.

اگر کسب‎‌و‎کار کوچکی دارید و می‌خواهید هزینه‌‎ی کمی متحمل شوید، می‌توانید در کنار خرید یک سرور مجازی ارزان، از ابزار‌های رایگان crm ویتایگر استفاده کرده تا هزینه‌هایتان را به حداقل برسانید.

 اتوماسیون بازاریابی

با استفاده از قابلیت اتوماسیون بازاریابی ویتایگر فارسی برای وب‎سایت‌های فارسی زبان، کار کمپین‌های بازاریابی ساده‌تر شده و شخصی‌سازی بیشتری انجام می‌گیرد. کارهایی مانند ایجاد و مدیریت کمپین‌های ایمیلی، ردیابی پاسخگویی مشتریان، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین‌ها توسط crm ویتایگر انجام می‌شوند. در نتیجه، روش‌های بازاریابی بهینه‌تر شده و نرخ تبدیل افزایش می‌یابد.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

سیستم قوی پشتیبانی از مشتری که شامل فروش بلیط/تیکت، مدیریت پرونده، پایگاه دانش و پورتال‌های سلف سرویس می‌شود، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا مسائل مربوط به مشتریان را به طور موثری حل کرده و با افزایش میزان رضایت مشتریان، تجربه لذت‌بخش پشتیبانی یکپارچه را کسب کنند.

همکاری و ارتباطات

crm ویتایگر به اعضای تیم کمک می‌کند تا با استفاده از ویژگی‌هایی مانند تقویم‌های مشترک، مدیریت اسناد، مدیریت وظایف و ابزار‌های ارتباط داخلی، همکاری موثر‎تری با یکدیگر داشته باشند. با استفاده از این امکانات، شفافیت روابط اعضای تیم بیشتر شده و همچنین بهره‌‎وری و کار تیمی تقویت می‌شود.

گزارش و تجزیه و تحلیل‎ها

یکی از ویژگی‌های مهم crm ویتایگر، قابلیت گزارش‎‌دهی و تجزیه و تحلیل اطلاعات است. با استفاده از این قابلیت، کسب‎‌و‎کار‌ها می‌توانند درک بهتری از عملکرد فروش و بازاریابی‌شان داشته باشند. شما می‌توانید از طریق این نرم‎‌افزار، شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) را ردیابی کرده، گزارش‌های سفارشی تولید کنید و برای تصمیم‌‎گیری مبتنی بر داده‌ها، داشبورد خود را به صورت بلادرنگ و لحظه‌ای مشاهده و آنالیز کنید. نظارت بر رشد کسب‎‌و‎کار با استفاده از این قابلیت بسیار راحت است.

مزایای استفاده از crm ویتایگر

مزایای crm ویتایگر

در این قسمت از آموزش ویتایگر و کاربرد‌های آن، به بررسی مزایای این نرم‌‎افزار پرکاربرد می‌پردازیم. برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از crm ویتایگر عبارتند از:

بهبود روابط با مشتریان

با استفاده از crm ویتایگر می‌توانید از ترجیحات و تعاملات مشتریانتان با خبر شده و روابط قوی‌تر را با آن‌ها ایجاد کنید. سازمان‌ها با اطلاعاتی که این نرم‎افزار در اختیارشان قرار می‌دهد، می‌توانند نیاز‌های مشتریانشان را پیش‌بینی کرد و با توجه به این نیاز‌ها، خدمات به موقع و مرتبطی را ارائه دهند.

افزایش راندمان فروش

هر چه نیاز‌های مشتریان، با سرعت و کیفیت بهتری رفع شود و همچنین ابزارهای بهتری در اختیار کسب‏‎و‎کارها قرار داده شود، آمار فروش نیز بیشتر می‌شود. crm ویتایگر با خودکارسازی فرآیند‌های مختلف فروش و ارائه ابزار‌های مناسب به کسب‎و‎کارها، به ساده‌سازی مدیریت کارها و برقراری ارتباط موثر با مشتریان کمک می‌کند. در نتیجه، بستن معاملات، با کیفیت بهتری انجام شده و عملکرد فروش بهینه‌تر می‌شود.

اثربخشی بازاریابی

زمانی که فرآیند بازاریابی به صورت اتوماسیون باشد، کسب‎و‎کار‌ها می‌توانند با دقت بیشتری مخاطبانشان را هدف قرار داده، کمپین‌های شخصی‌سازی شده را اجرا کرده و بازده بازاریابی‌شان را اندازه‎گیری کنند. با استفاده از چنین قابلیت‌هایی، بازاریابی بهینه‌تر شده و میزان فروش نیز افزایش می‌یابد.

کارآمد شدن پشتیبانی از مشتریان

ویژگی‌های پشتیبانی مشتریان نرم‎افزار crm ویتایگر به سازمان کمک می‌کند تا خدماتشان را با سرعت و اثر‎گذاری بیشتری انجام دهند. با استفاده از سیستم فروش بلیط/تیکت، سوالات مشتریان ثبت می‌شود و شما می‌توانید سوالات را به صورت سیستماتیک بررسی کرده و با پاسخ به موقع به این سوالات، رضایت مشتریانتان را افزایش دهید.

مقیاس‌پذیری و سفارشی‌سازی

شما می‌توانید crm ویتایگر را با توجه به نیاز‌های کسب‎و‎کارتان سازگار کنید و به آن شکل دهید. این نرم‌‎افزار از سفارشی‌سازی‌های متعدد و ادغام و یکپارچگی با سایر برنامه‌های کاربردی تجاری پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که ابزار‌های مختلف را با توجه به نیازهایتان، تنظیم کنید.

همچنین، در صورتی که برای کسب‌‎و‎کارتان به منابع اختصاصی نیاز دارید، می‌توانید این نرم افزار را روی سرور اختصاصی پیاده سازی کنید.

Crm ویتایگر چگونه کار می‌کند؟

crm ویتایگر

crm ویتایگر یک نرم‌‎افزار متن باز است که به کاربرانش اجازه می‌دهد تا به روش خودشان، آن را تغییر و توسعه دهند. با استفاده از این نرم‌‎افزار، شما امکان کنترل گزارش، مطالعات موردی، مدیریت سرنخ‎‌ها، پایگاه داده اطلاعات، مدیریت موجودی و غیره را دارید.

از آنجایی که crm ویتایگر با فناوری‌های اثبات شده و قابل اعتماد LAMP/WAMP  ( یا همان PHP، MySQL، Linux/Windows، Apache) توسعه یافته است، می‌توان آن را در اینترانت، اکسترانت و یا هر دو استفاده کرد. در آخرین نسخه‎‌ی منتشر شده از این نرم‎‌افزار، کاربران معمولی می‌توانند از ابزارهای پرکاربردی مانند اتوماسیون بازاریابی، اتوماسیون فروش، پشتیبانی مشتری، ابزار خدمات مشتری و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنند.

یکی از بهترین ویژگی‌های این نرم‎‌افزار، قابلیت پشتیبانی از فرآیند‌های داخلی برای مدیریت داده‌ها به روشی بهینه است. اگر می‌خواهید سرنخ‌هایتان را به سمت فروش بهتر هدایت کنید، به شما توصیه می‌کنیم که از crm ویتایگر استفاده کنید.

برخی از مهم‌ترین مزایای این نرم‌‎افزار، عبارتند از:

  • مبتنی بر وب است و در هر نقطه از جهان که باشید، می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.
  • به دلیل سادگی، برای کار‎کردن با آن نیازی به دانش فنی بالا ندارید. می‌توانید آن را مطابق با نیاز‌هایتان سفارشی‌سازی کنید.
  • دارای بیش از 40 ابزار مفید است.
  • برای نصب و استفاده از آن نیازی به مجوز ندارید. هزینه‌ها فقط مربوط به پشتیبانی و سفارشی‌سازی است.
  • دارای فعالیت‌های ارائه پست و پیش‌فروش است.
  • به طور هدفمندی برای پشتیبانی از مشتریان طراحی شده است.
  • دارای طیف وسیعی از ابزار‌های تعامل کاربران مانند یکپارچه‌سازی با سیستم ایمیل، تولید سندهای PDF، حق اشتراک، سیستم تلفن PBX phone و بسیاری از موارد پرکاربرد دیگر.

Crm ویتایگر فارسی

ویتایگر فارسی تمامی قابلیت‌ها و ویژگی‌های نسخه اصلی این نرم‌افزار را همراه با بومی‌سازی زبان، تنظیمات ارز و مطابق با مقررات و رویه‌های تجاری ایران، ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار به کسب‎و‎کارهای ایرانی کمک می‌کند تا به طور موثری با مشتریانشان ارتباط برقرار کرده و اطلاعات آن‌ها را مدیریت کنند. با ساده‌سازی ارتباط با مشتری، می‌توانید در بازار محلی خود به سرعت رشد کرده و آمار فروشتان را بالا ببرید.

Pars Vtiger CRM یا همان vtiger فارسی باعث راحت‌تر شدن ارتباطات و همکاری بی‌وقفه در سازمان‌های ایرانی شده و تیم‌های فارسی زبان را قادر می‌سازد تا با روش موثر‎تری با یکدیگر کار کنند. همچنین، این نرم‎‌افزار از ادغام تقویم فارسی پشتیبانی کرده و تضمین می‌کند که مشاغل مختلف، قابلیت هماهنگ‌سازی فعالیت‌های خود با تعطیلات محلی و رویداد‌های مهم را داشته باشند.

علاوه بر موارد بالا، می‌توانید vtiger فارسی را با توجه به نیاز‌های خاص کسب‎‌و‎کارتان سفارشی‌سازی کنید. با انطباق گردش‌های کاری، فرم‌ها و گزارش‌های سازمان، می‌توانید کسب‎‌و‎کارتان را در مسیر بهتری قرار دهید.

جمع‌بندی

crm ویتایگر یک نرم‌افزار قوی مدیریت ارتباط با مشتری است که به انواع مختلف کسب‎‌و‎کارها اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزار‌های مختلف بتوانند خدمات مشتریان، فرآیند‌های فروش و بازاریابی را ساده‌تر کنند. این نرم‎‌افزار دارای مجموعه‌ی کاملی از ویژگی‌ها و مزایا است و با کمک آن می‌توانید علاوه بر سازماندهی بهتر کارها، رضایت مشتریانتان و در نتیجه میزان فروشتان را بهبود بخشید.

Persian Vtiger CRM یک CRM بومی شده است که به کاربرانی که در ایران و مناطق فارسی زبان دنیا زندگی می‌کنند، توصیه می‌شود. این نرم‎افزار با الزامات زبانی، فرهنگی و مقررات کشور ایران هماهنگی دارد.

با انتخاب crm ویتایگر، می‌توانید کارها و وظایفتان را بهینه کرده و با قوی‌تر کردن ارتباط با مشتریان، در بازار رقابتی امروز به موفقیت بیشتری برسید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =