نمایش آمار webalizer از طریق وب

آموزش, مدیریت سرور | واحد آموزش مبین هاست | 11 اردیبهشت 1396

نمایش آمار webalizer از طریق وب

نمایش آمار webalizer از طریق وب

اگر کاربر نخواهد دائماً وارد کنترل پنل خود شود و به بررسی سایت خود بپردازد می تواند از راه آسانتری استفاده کند. و به این شکل کانفیگ سرور ساده و کاربردی را می توان انجام داد. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش نحوه نمایش آمار webalizer از طریق وب بپردازیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
همانطور که می دانید در کل اگر کاربری نخواهد هر بار برای دسترسی به وضعیت وب به دایرکت ادمین وارد شود، یک لینک نمادین برای دسترسی به webalizer به شکل زیر می تواند ساخته شود:

www.domain.com/webstates

 در نهایت با استفاده از ssh وارد خط فرمان سرور خود شوید. یا اگر ویندوز دارید با استفاده از برنامه putty وارد شوید سپس دستورات زیر را به ترتیب وارد کنید:

# cd /home/username/domains/domain.com/public_html

# ln -s ../stats webstats

دقت داشته باشید که username نام یوزر می باشد. (domain.com) هم نام دامنه و webstate نام مسیری است که شما از طریق آپاچی می خواهید از آن استفاده کنید. بدین صورت به راحتی  می توانید آمار webalizer را از طریق وب بررسی کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *