بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

اخبار مبین هاست | واحد آموزش مبین هاست | 27 تیر 1398

مبین هاست در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

 مبین هاست نیز مانند سال های گذشته در 25 امین نمایشگاه بین المللی الکامپ سال 2019 میلادی شرکت کرده است . نمایشگاه الکامپ در واقع نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می باشد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادها در زمینه فناوری در ایران است که هر ساله با حضور گسترده پیشروهای این صنعت و مخاطبان خود برگزار می شود. همراهان گرامی می توانید از غرفه شرکت مبین هاست در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ بازدید نمایید . و از نزدیک با شرکت و کارکنان دلسوز ما آشنا شوید . آدرس غرفه مبین هاست سالن ۵ (مطابق نقشه) محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی تهران می باشد . ‌در انتهای همین پست می توانید آدرس را روی نقشه پیدا کنید . 

جهت سهولت بازدید کنندگان گرامی از نمایشگاه الکامپ 2019 راهنمای مسیر یابی بر روی نقشه قرار گرفته است. همان طور که در انتهای صفحه مشاهده می کنید آدرس غرفه ما سالن 5 یا سالن ملل می باشد . در تصاویر زیر مشخص شده است که با ورود از درب غربی به سالن 5 وارد می شوید. همانطور که مشاهده می کنید شماره غرفه مبین هاست 1597 می باشد . منتظر حضور گرم و پر شورتان هستیم .

 

نمایشگاه الکامپ مبین هاست در الکامپ 2019 تیم مبین هاست در نمایشگاه الکامپ نمایشگاه الکامپ 2019 بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ مبین هاست در الکامپ نمایشگاه بین المللی الکامپ 25 امین نمایشگاه الکامپ 25 امین نمایشگاه الکامپ مبین هاست در نمایشگاه الکامپ تیم مبین هاست در الکامپ

 

 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

غرفه مبین هاست در نمایشگاه بین المللی الکامپ