ورود به ناحیه کاربری مبین هاست

راهنما | واحد آموزش مبین هاست | 10 بهمن 1400

ورود به ناحیه کاربری

برای ورود به ناحیه کاربری در صفحه اصلی مبین هاست روی ورود کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبوری رو که در هنگام ثبت نام ایجاد کردید وارد کنید. اگه هنوز ثبت نام نکردید می‌تونید از راهنمای آموزش ثبت نام استفاده کنید.

تکمیل اطلاعات

اگه به عنوان یه شخص حقوقی ثبت نام می‌کنید بعد از ورود به ناحیه کاربری وارد قسمت «مشخصات من» بشید و اطلاعات شرکت یا سازمان‌تون رو وارد کنید. این اطلاعات برای صدور فاکتور رسمی مورد نیازه.

 

ایجاد دسترسی جدید

شما می‌تونید با استفاده از بخش «حساب‌های فرعی» فرد دیگری رو برای مبین هاست تعریف کنید تا به پنل شما دسترسی داشته باشه. همچنین با استفاده از این بخش می‌تونید سطح دسترسی این فرد رو مدیریت کنید. مثلاً اگه از بخش مالی شرکت یه نماینده تعریف می‌کنید می‌تونید دسترسی‌های مالی رو براش فعال کنید.

 

ثبت یا انتقال دامنه

با استفاده از این بخش می‌تونید دامنه‌ای که دوست دارید به نام شما ثبت بشه رو وارد کنید تا سیستم بررسی کنه و در نتایج نشون بده که کدوم یک از پسوندها برای دامنه مورد نظر شما در دسترسه و با چه هزینه‌ای می‌تونید اون رو داشته باشید. در همین بخش می‌تونید خیلی سریع و راحت هاست مورد نظرتون رو هم خریداری کنید. همچنین اگه دامنه‌ای دارید که می‌خواید به سیستم مبین هاست اتنقال بدید از همین قسمت امکان‌پذیره.

 

اگه در این زمینه سوالی دارید می‌تونید زیر همین پست ازمون بپرسید یا با شماره 72308-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشن.

توی ویدیویی که براتون تهیه شده همه نکات ورود به ناحیه کاربری به صورت کامل توضیح داده شده. با ما همراه باشید 🙂