LiteSpeed چیست ؟

LiteSpeed چیست ؟

LiteSpeed چیست ؟

LiteSpeed چیست ؟ وب سرور LiteSpeed یک وب سرور قدرتمند و سریع است این وب سرور چهارمین وب سرور پر استفاده و مشهور در دنیا به حساب می آید. این وب سرور رایگان نیست و کانفیگ LiteSpeed روی کنترل پنل های همچون Directadmin و یا cPanel بازدهی و قدرت سرور را بسیار بالا میبرد.

وب سرور LiteSpeed جایگزینی برای وب سرور أپاچی میباشد این وب سرور ظرفیت سرور شما را 2 برابر کانفیگ با سرور آپاچی خواهد کرد. اگر شما کانفیگ LiteSpeed را برروی سرورمجازی خود درست انجام داده باشید سرعت لود و بارگذاری صفحات سایت هاست شده برروی سرورمجازی شما چندین برابر سریعتر میشود.

درباره LiteSpeed بیشتر بدانید.

میتوانید کانفیگ و انتخاب I/O Event Dispatcher را در وب سرور LiteSpeed بر اساس نیاز وی پی اس خود انجام دهید .این نکته را در نظر داشته باشید RAM Disk Path در LiteSpeed و کاهش لود سرور ناشی از disk I/O و ذخیره سازی محتوا در RAM Disk به جای هارد به راحتی قابل کانفیگ است و البته علاوه بر کاهش لود ، افزایش چشمگیر در سرعت مشاهده خواهید کرد.

بهینه سازی Connection Timeout یا حد اکثر زمان هر کانکشن برای پردازش درخواست های ارسال شده به وب سرور LiteSpeed بر اساس نیاز و نوع استفاده سرور می باشد . این مقدار در کانفیگ Litespeed به صورت پیش فرض مناسب برای راه اندازی سرور های هاستینگ اشتراکی نمی باشد و نیاز به تیونینگ دارد.دمیتوانید کانفیگ Max Keep-Alive Requests یا حد اکثر درخواست هایی که توسط یک session انجام میپدیرد و فعال قابل پاسخگویی است را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت LiteSpeed مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *