آموزش مشاهده پهنای باند مصرفی در سی پنل

همانطور که می دانید در زمان خرید هاست باید به پهنای باند مصرفی سایت خود دقت داشته باشید و متناسب با نیازتان مقدار آن را تعیین کنید. بعد از آن نیاز دارید که گاها ترافیک هاست سی پنل خود را مشاهده کنید. و از مقدار مصرف شده و باقی مانده آن در ماه اطلاع حاصل کنید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم نحوه مشاهده پهنای باند مصرفی در سی پنل را به شما آموزش دهیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای انجام این کار کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید. ابتدا باید وارد کنترل پنل هاست خود شوید. قابل ذکر است که ما در این آموزش به بررس پهنای باند در سی پنل می پردازیم.  همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید در بخش metics سی پنل روی گزینه Bandwidth کلیک کنید. تا در پنجره باز شده بتوانید میزان مصرفی پهنای باند خود را بصورت ماهانه بررسی کنید.

همانطور که در تصویر دوم مشاهده می کنید سی پنل فقط اطلاعات چند تا از سرویس های پر مصرف را به شما نشان می دهد و برای مشاهده اطلاعات باقی سرویس ها باید روی گزینه total (all services) کلیک کنید. به این صورت شما می توانید اطلاعات مصرفی پهنای باند خود را مشاهده کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

مشاهده پهنای باند مصرفی در سی پنلمشاهده پهنای باند مصرفی در سی پنل

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.