سرور ابری

برای کسب و کارهای رو به رشد و وبمسترانی که تمایل دارند ساختار سایت خود را رشد داده و هم زمان با افزایش کارایی، هزینه‌های خود را کاهش دهند، سرور ابری بهترین انتخاب است. سرور مجازی ابری یک ساختار هوشمند دارد که قادر است داده‌ها را در چندین دیتاسنتر مختلف ذخیره کرده و هر زمان که به آن‌ها نیاز باشد این داده‌ها را از طریق اینترنت بازیابی کرده و در اختیار کاربر قرار دهد. در واقع سرور Cloud از امکانات و منابع دیتاسنترهای مختلف به طور هم زمان استفاده می‌کند؛ به این ترتیب اگر به هر دلیل یکی از این دیتاسنترها از کار بیفتد سایت به هیچ عنوان از دسترس خارج نشده و هیچ اطلاعاتی از دست نخواهد رفت. مزیت دیگری که خرید سرور ابری ایجاد می‌کند این است که همه اطلاعات یک سایت اعم از برنامه‌ها، ایمیل‌ها یا نرم افزارهای مربوط به یک سایت در هر مکان و زمانی در دسترس هستند. Vps ابری مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می‌توان به افزایش آپتایم سرور، بالا رفتن کارایی سایت، پایین آمدن هزینه خرید سرور کلود، افزایش امنیت سایت، سیستم بکاپ گیری هوشمند و حتی دوستی بیشتر با محیط زیست به دلیل کاهش نیاز به استفاده از منابع سخت افزاری برای ذخیره اطلاعات اشاره کرد.

سرور ابری
پلن 4 گیگابایت - ماهیانه 350,000 رم: 4 گیگابایت پردازنده: 4 هسته هارد: 60 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: ثبت سفارش
پلن 6 گیگابایت - ماهیانه 420,000 رم: 6 گیگابایت پردازنده: 6 هسته هارد: 80 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: ثبت سفارش
پلن 8 گیگابایت - ماهیانه 500,000 رم: 8 گیگابایت پردازنده: 8 هسته هارد: 100 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: ثبت سفارش
پلن 12 گیگابایت - ماهیانه 650,000 رم: 12 گیگابایت پردازنده: 12 هسته هارد: 120 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: ثبت سفارش
پلن 16 گیگابایت - ماهیانه 850,000 رم: 16 گیگابایت پردازنده: 16 هسته هارد: 160 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: ثبت سفارش
پشتیبانی
با ارسال شماره موبایل خود برای ما از طریق فرم زیر، با شما تماس خواهیم گرفت.

  What is 5 + 9 ?

  پشتیبانی

  امروزه با گسترش تکنولوژی، نیاز به سرعت و کیفیت بالا در سرور های مجازی، امری ضروری به شمار می‎ رود. از این رو تکنولوژی سرور ابری در سال های اخیر معرفی شد. این نوع سرور با توزیع بار پردازشی در شبکه ابری، یک پردازش موازی را به ارمغان می آورد. از طرفی دیگر سرور ابری، آپتایم بسیار مناسبی دارد و همچنین مشکلاتی نظیر از دست رفتن اطلاعات را ندارند که این خود بزرگترین مزیت آن به شمار می‌آید. بدین ترتیب خرید سرور ابری به سازمان و شرکت هایی که دارای اطلاعات حساسی هستند و همچنین به سرعت بالایی احتیاج دارند، پیشنهاد می ‎شود. از بهترین سیستم عامل های سرور های مبتنی بر Cloud می توان به Microsoft Azure اشاره کرد. همچنین این سرویس ها سازگاری مناسبی با سرویس های مبتنی بر داکر (Docker) دارند. در انتها می بایست این را نیز اضافه کرد که سرور ابری ارائه شده توسط مبین هاست، از کیفیت بالایی در بازار رقابت برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

  برای خرید سرور ابری ارزان که همه ویژگی‌های فوق را داشته باشد می‌توانید با مبین هاست تماس بگیرید. ما در اسرع وقت با توجه به نیاز و بودجه شما بهترین سرور مجازی کلود را به شما پیشنهاد کرده و آن را با بهترین پیکربندی ممکن از نظر ساختار و امنیت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  سرور ابری ایران

  Vps ابری ایران سیستم سرور ابری ارزان و مقرون به صرفه‌ای است که سیستم رایانش ابری را روی دیتاسنترهای داخلی پیاده سازی کرده است. به همین دلیل است که سرعت پردازش اطلاعات در سرور ابری ایران بسیار زیاد بوده و هزینه آن به نسبت سرور ابری خارج پایین‌تر است. به لحاظ قدرت پردازش و امنیت اطلاعات سرور ابری ایران هیچ کمبودی نسبت به سرورهای ابری غیر ایرانی ندارد. تنها تفاوت این است که در سرور کلود ایران IP سایت شما، داخلی است.

  سرور ابری خارج

  سرور کلود خارج سیستم سرور ابری است که از دیتاسنترهای خارج از ایران برای ذخیره و پردازش اطلاعات استفاده می‌کند. امنیت اطلاعاتی که در سرور ابری خارج ذخیره می‌شود بسیار بالاست. ضمن آن‌که IP اختصاص داده شده به سایتی که از سرور مجازی ابری خارج استفاده می‌کند مربوط به کشورهای دیگر بوده و همین موضوع باعث می‌شود چنین سایت‌هایی مشکل تحریم و محدودیت‌هایی که مربوط به سایت‌های ایرانی است را نداشته باشند.

  آپتایم بالا

  آپ تایم بودن

  سرور کلود از اطلاعات یک سایت در چندین دیتاسنتر مختلف میزبانی می‌کند. بنابراین اگر به هر دلیل یکی از دیتاسنترها از کار بیفتد، اطلاعات از روی سایر دیتاسنترها قابل دسترسی است. این ویژگی آپ تایم بالای سرور کلود را نشان می‌دهد.

  هزینه مقرون به صرفه

  مقرون به صرفه

  منابعی که در سرور مجازی ابری مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار گسترده اما در اختیار سایت‌های بسیاری است. به همین دلیل هزینه خرید سرور ابری چنین سروری به نسبت خرید یک سرور اختصاصی یا سرور مجازی پایین‌تر است.

  پایداری

  انعطاف پذیری

  مهم‌ترین مزیت سرور ابری خاصیت انعطاف پذیری آن است. یعنی در صورتی که پلن اولیه سرور Cloud شما مناسب شرایط فعلی سایتتان نباشد به راحتی و در اسرع وقت می‌توانید بدون محدودیت آن را تغییر دهید.

  confing-net

  نصب و راه اندازی آسان

  برخلاف انوع سرورها که نصب و پیکربندی آن‌ها امری زمان بر و نیازمند به کار یک نیروی متخصص است، خرید سرور ابری، نصب و راه اندازی آن تنها مشروط به انتخاب پلن مورد نظر بوده و تحویل آن به صورت کاملاً اتوماتیک و آنی انجام می‌شود.

  امنیت

  قابلیت اطمینان

  گستردگی منابع سخت افزاری که یک سرور کلود از آن برای نگهداری اطلاعات استفاده می‌کند آنقدر زیاد است که راه ردیابی و نفوذ به آن تقریباً بسته است. به همین دلیل امنیت اطلاعات در این نوع سرور بسیار زیاد است.

  بک آپ گیری

  پشتیبان گیری

  از ویژگی‌های مهم سرور cloud می‌توان به خاصیت پشتیبان‌گیری آن اشاره کرد. در سرور ابری برنامه پشتیبان‌گیری از اطلاعات با هر ترتیبی که مدیر سایت مایل باشد امکان پذیر است. از اطلاعات سایتی که روی سرور کلود است هر لحظه می‌توان نسخه پشتیبان تهیه کرد.

  سوالات متداول سرور ابری

  سرور ابری چیست؟

  سرور ابری که به آن Cloud Server گفته می‌شود سیستم هوشمند میزبانی از داده‌های یک سایت است که در آن به جای استفاده متمرکز از منابع یک سرور، به طور همزمان از منابع سخت افزاری و نرم افزاری موجود در چندین دیتاسنتر استفاده می‌شود. این دیتاسنترها می‌توانند در هرجای دنیا باشند و هر زمان که به داده‌ای نیاز باشد سرور کلود به کمک اینترنت این اطلاعات را از دیتاسنتری که در آن ذخیره شده بازیابی کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به کمک این فناوری بسیار پیشرفته اطلاعات سایت همیشه و در هر مکانی قابل دسترس است. سرور ابری تضمین می‌کند که به دلیل تنوع منابع ذخیره سازی با از دست رفتن احتمالی یک دیتاسنتر، اطلاعات از سایر دیتاسنترها قابل دسترسی و بازیابی است.

  قیمت سرور مجازی ابری به چه صورت محاسبه می‌شود؟

  قیمت سرور مجازی ابری بر اساس میزان منابع مورد درخواست که نه به صورت فیزیکی که به صورت هوشمندانه و مجازی در اختیار یک سایت قرار می‌گیرد محاسبه می‌شود. قیمت این نوع سرور پائین‌تر از سرورهای مجازی و اختصاصی است چون بر خلاف انواع سرور از جمله سرور مجازی ایران که برای نصب و راه اندازی نیاز به منابع سخت افزاری و نرم افزاری خاصی دارد، در سرور مجازی ابری به منابع اختصاصی فیزیکی مانند رم، هارد و پردازنده نیازی نیست.

  تفاوت سرور ابری با سرور مجازی در چیست؟

  در سرور مجازی دیتای یک سایت روی یک سرور فیزیکی ذخیره می‌شود که در دیتاسنتر مشخصی میزبانی می‌شود. این سرور منابع سخت افزاری و نرم افزاری مشخصی دارد که ذخیره اطلاعات و پردازش آن‌ها فقط به کمک همین منابع انجام می‌شود. اما سرور ابری سروری است که اطلاعات یک سایت را در چندین دیتاسنتر مختلف میزبانی می‌کند و برای ذخیره و پردازش اطلاعات بدون هیچ مرز و محدودیتی از هر هارد و پردازنده‌ای که در دسترس باشد استفاده می‌کند.

  آیا امکان ارتقا منابع در سرور cloud وجود دارد؟

  بله، به راحتی می‌توانید منابع اولیه‌ای که برای سرور ابری خود تهیه کرده‌اید را بسته به نیاز فعلی سایت خود تا هر اندازه که لازم باشد ارتقا دهید.

  آیا امکان نصب کنترل پنل بر روی کلود سرور وجود دارد؟

  هر نوع کنترل پنلی که مایل باشید، اعم از cPanel، دایرکت ادمین DirectAdmin، لایت اسپید LiteSpeed، پلسک Plesk و کلود لینوکس CloudLinux بر روی کلود سرور وجود دارد.