سرور مجازی بورس

با گسترش تجارت های آنلاین، معاملات بورس سهم چشم‌گیری از این تجارت‌ها را از آن خود کرده اند. از این رو نیاز به انجام معاملات به صورت آنلاین و اتوماتیک بسیار احساس می شود. سرور مجازی بورس یکی از بهترین سرویس های این حوزه می باشد و با خرید سرور مجازی بورس کلیه اموری که توسط رایانه های شخصی انجام می شود، می تواند از طریق VPS بورس نیز به طور کامل انجام شود. از مزایای وی پی اس بورس می توان به سرعت بالای آن اشاره کرد. از طرفی اختلالات اینترنت های خانگی نیز در این سرویس وجود نداشته و این سرویس از پایداری مناسبی بر خوردار است. سرور بورس سازگاری کاملی با نرم افزارها و سرویس های کارگزارهای بورسی دارند، از این رو هیچ گونه نگرانی بابت اختلال و یا مشکل با کارگزارهای معاملاتی در این سرویس ها وجود ندارد. در انتها باید این نکته را نیز اضافه کرد که سرور مجازی بورس مبین هاست، از کیفیت بالایی در بازار رقابت این حوزه برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
خرید سرور مجازی

پکیج های سرور مجازی بورس

پلن 4 گیگابایت - ماهیانه 350,000 رم: 4 گیگابایت پردازنده: 4 هسته هارد: 60 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: نامحدود منصفانه ثبت سفارش
پلن 6 گیگابایت - ماهیانه 420,000 رم: 6 گیگابایت پردازنده: 6 هسته هارد: 80 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: نامحدود منصفانه ثبت سفارش
پلن 8 گیگابایت - ماهیانه 500,000 رم: 8 گیگابایت پردازنده: 8 هسته هارد: 100 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: نامحدود منصفانه ثبت سفارش
پلن 12 گیگابایت - ماهیانه 650,000 رم: 12 گیگابایت پردازنده: 12 هسته هارد: 120 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: نامحدود منصفانه ثبت سفارش
پلن 16 گیگابایت - ماهیانه 850,000 رم: 16 گیگابایت پردازنده: 16 هسته هارد: 160 گیگابایت SSD پهنای باند: ۱ گیگابیت ترافیک: نامحدود منصفانه ثبت سفارش
پشتیبانی
با ارسال شماره موبایل خود برای ما از طریق فرم زیر، با شما تماس خواهیم گرفت.

  What is 4 + 9 ?

  پشتیبانی

  مزایای استفاده از سرور مجازی بورس

  زمان مناسب معامله و سرعت انجام آن دو شاخص مهم برای فعالیت در بازارهای مالی هستند. برای یک معامله‌گر هیچ چیز مهم‌تر از این نیست که در بهترین زمان ممکن و بدون قطعی، بازار را رصد کند و به محض تشخیص ارزش بالای یک سهم آن را به سرعت بخرد یا در بهترین زمان ممکن سهم خاصی را بفروشد.
  هر دو این ویژگی‌ها به علاوه امنیت بالای معامله زمانی برای شما فراهم می‌شود که بهترین سرور مجازی بورس را از مبین هاست تهیه کنید.
  خرید سرور مخصوص بورس یعنی داشتن سروری که با آپتایم بالا به صورت 24 ساعته فعال و روشن است و به شما امکان رصد بی‌وقفه بازارهای مالی را می‌دهد. همچنین Ping Time و Latency بسیار پایین این سرور، ریکوئست‌های خرید و فروش شما را با سرعت بیشتری به دست کارگزاری‌های می‌رساند.
  با خرید سرور مجازی برای بورس اولویت شما در صف خرید و فروش بسیار بالا خواهد بود؛ چون پهنای باند بالایی که مبین هاست روی این سرویس خود ارائه می‌کند باعث می‌شود این سرور سرعت بسیار بالایی در دریافت و ارائه خدمات داشته باشد.
  می‌توانید روی این سرویس هر توزیعی از لینوکس یا هر ورژنی از ویندوز سرور را نصب کنید. همچنین این سرورها امکان نصب معتبرترین، امن‌ترین و بهترین برنامه‌های مخصوص خرید و فروش سهام را دارند. روی سرور مجازی بورس مبین هاست می‌توانید هر نوع رباتی که به صورت اتوماتیک خرید و فروش سهام می‌کند را نصب کنید.
  با انتخاب مبین هاست، بهترین سرور مجازی برای بورس را در اختیار خواهید داشت که شامل پشتیبانی 24/7 می‌شود. بنابراین یک هم تیمی دارید که مراقب است قطعی یا کندی سرعت منجر به از دست رفتن فرصت‌های طلایی شما در بازارهای پرسرعت مالی نشود.

  امکانات نرم افزاری

  سنت اوس

  Centos

  Debian

  Ubuntu

  Ubuntu

  Archlinux

  Arch
  Linux

  Rockylinux

  Rocky
  Linux

  Opensuse

  Open
  SUSE

  Free
  BSD

  Almalinux

  Alma
  Linux

  Fedora

  سیستم عامل ویندوز

  Windows
  2012

  سیستم عامل ویندوز

  Windows
  2019

  سیستم عامل ویندوز

  Windows
  2022

  kubernetes

  docker

  سوالات متداول خرید سرور مجازی بورس

  سرور مجازی بورس چیست؟

  سرور مجازی بورس سرویسی است که با آپتایم و پهنای باند بالا و Ping time و Latency بسیار پایین امکان ارسال درخواست‌های خرید و فروش سهام به کارگزاری‌های آنلاین را با سرعت بسیار بالایی فراهم کرده است. به کمک این سرور که همواره روشن و در حال کار کردن است، می‌توانید به عنوان یک معامله‌گر هوشمند، تا زمان باز بودن تالار بورس و امکان خرید و فروش سهام، آنلاین بمانید تا سهم مورد نظر خود را به صورت دستی یا حتی با استفاده از روبات‌های قابل برنامه ریزی بخرید یا بفروشید.

  بهترین سرور بورس چه ویژگی هایی دارد؟

  بهترین سرور مجازی برای بورس سروری است که از آپتایم و پهنای باند بالایی برخوردار باشد و در عین حال Ping Time و Latency پایینی داشته باشد تا سرعت ارسال درخواست و دریافت پاسخ از کارگزاری‌ها با بالاترین سطح سرعت انجام شود.
  VPS مخصوص بورس باید امکان نصب هر سیستم‌عاملی را داشته باشد و کاربر بتواند هر برنامه مخصوص بورسی را روی آن پیاده سازی کند.
  امنیت سرور بورس شاخص مهم دیگری است که نباید از آن صرف نظر کرد. چون معاملات مالی باید در بستر امنی صورت پذیرند.
  در نهایت سرور مجازی بورس خوب سرویسی است که همیشه در دسترس بوده و از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخوردار باشد.

  برای سرخطی زدن، سرور با چه مشخصاتی نیاز است؟

  برای فعالیت حرفه‌ای در بازارهای مالی و در اصطلاح سرخطی زدن نیاز به سروری دارید که آپتایم، سرعت و امنیت بالایی داشته باشد. همچنین امکان نصب روبات‌های هوشمند معامله‌گر را داشته باشد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی شما پای سیستم، معامله در بهترین زمان ممکن انجام شود.

  سرور بورس مبین هاست از چه دیتاسنترهایی ارائه میشود؟

  سرور مجازی بورس برج میلاد معروف‌ترین سرور بورس مجموعه مبین هاست است.

  سرور مجازی بورس با سایر سرورها چه تفاوتی دارد؟

  منابع، کیفیت، امنیت، پهنای باند و ترافیک پلن‌های این سرور به گونه‌ای برنامه ریزی شده‌اند که سرور بدون وقفه، با سرعت و به صورت 24 ساعته در حال فعالیت باشد تا درخواست‌های خرید و فروش سهام در صف کوتاه و با وقفه کمتری به دست کارگزاری‌ها برسد. فضای ذخیره سازی در این سرورها اهمیت چندانی ندارد و شاخص مهم سرعت و فعالیت بدون وقفه و قطعی در VPS بورس است.

  Vps بورس چه کمکی به معاملات بورسی می‌کند؟

  سرور مجازی بورس سرویسی است که به طور اختصاصی برای فعالیت در بازارهای مالی طراحی شده است. این سرور آپتایم بالا و سرعت زیادی دارد. به دلیل این که مدام روشن و در حال فعالیت است، بازارهای مالی مدام رصد می‌شوند. به این ترتیب صاحب سرور قادر است بدون وقفه در جریان تعاملات مالی تالار بورس قرار بگیرد و این بازار را زیر نظر داشته باشد تا در بهترین زمان ممکن و با بالاترین سرعت سهام مورد نظر را بخرد یا بفروشد. سرعتی که استفاده از سرور بورس به ارسال و دریافت درخواست‌ها می‌دهد سبب کوتاه شدن صف درخواست‌ معامله‌گر در کارگزاری می‌شود. یعنی رسیدگی به درخواست سریعتر انجام شده و به این واسطه فرصت‌های معاملات کمتر از دست می‌روند.

  قیمت سرور مجازی بورس به چه عواملی بستگی دارد؟

  پهنای باند، میزان Ram و هارد، قدرت پردازنده و حجم ترافیک مورد نیاز از جمله عواملی هستند که قیمت آن را تعیین می‌کنند. مبین هاست یکی از ارائه دهندگان سرور مجازی بورس ارزان قیمت است که این سرویس را با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24/7 ارائه می‌کند.

  خدمات مبین هاست

  ما کلیه خدمات سرور و دیتاسنتر رو با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و بروزترین تکنولوژی روز دنیا در اختیارتون قرار میدیم تا توی کسب‌وکارتون موفق باشید چون تلاش برای موفقیت شما تخصص ماست.

  هاست و دامنه

  دامنه و هاست

  همون‌طور که هر خونه‌ای یه آدرس داره، هر سایتی هم یه آدرس داره که بهش می‌گیم دامنه یا Domain. اولین قدم برای ورود به دنیای وب داشتن یه دامنه است. برای اینکه دنیا شما رو ببینه به هاست نیاز دارید. ما کمک می‌کنیم با سرعت و کیفیت بهتری دیده بشید.

  سرور مجازی

  سرور مجازی

  اگه سرور رو یه مجتمع مسکونی در نظر بگیریم، سرور مجازی یه واحد از اون مجتمع محسوب میشه و برای افرادی مناسبه که می‌خوان متناسب با نیازشون منابع دریافت کنن. ضمن اینکه از نظر هزینه هم به صرفه‌اس.

  سرور اختصاصی

  سرور اختصاصی

  سرور اختصاصی برای افرادی مناسبه که به منابع بیشتری نیاز دارن و نمی‌خوان این منابع رو با دیگران به اشتراک بذارن. اگه سایت یا سرویس شما کاربرای خیلی زیادی داره بهتره که از این نوع سرور استفاده کنید.

  گواهی ssl

  گواهینامه SSL

  داشتن SSL یعنی داشتن امنیت. SSL باعث میشه اطلاعاتی که کاربر وارد سایت شما می‌کنه رمزنگاری بشه و می‌تونه جلوی هک شدن رو بگیره. همچنین سئوی سایت شما رو ارتقا میده و باعث میشه وبسایت‌تون اعتبار بیشتری دریافت کنه.

  کانفیگ سرور

  کانفیگ سرور

  برای اینکه سرویسی که می‌گیری بازدهی بالاتری داشته باشه نیاز به پیکربندی داره. ما توی مبین هاست این کار رو برات انجام میدیم تا هم امنیت بالاتری داشته باشی و هم با منابع کمتر خروجی بهتری بگیری.

  کولوکیشن

  دیتاسنتر مبین هاست

  با توجه به توضیح سرورهای اختصاصی و مجازی، دیتاسنتر مثه یه شهرکه که مجتمع‌های مسکونی زیادی داره. ما توی دیتاسنترمون تونستیم با پهنای باند بالا، کولینگ قوی و برق‌رسانی مناسب فضای مناسبی رو برای نگه‌داری از دیتای شما ایجاد کنیم.