دیتاسنتر تبیان

 

 

سرور مجازي ايران يا VPS ايران به سروري گفته مي شود که بر روي يک سرور اختصاصي مجازي سازي شده ارائه و جايگاه سرور ميزباني آن در ايران قرار دارد. سرور مجازي تبيان يا VPS بر گرفته از Virtual Private Server بوده و يک ماشين مجازي قرار گرفته در سرور اختصاصي مي باشد و امکان مصرف منابع سرور اختصاصي را دارد.

براي توضيح بيشتر مي توان گفت با داشتن يک سرور اختصاصي در ايران و نصب سيستم عامل هاي مجازي ساز مثل VMware ESXI يا همان وي ام وير و يا KVM Virtualizor مي توانيم منابع سرور اختصاصي را به صورت مجازي سازي شده و يا به صورت سرور مجازي ارائه کنيم.

 

تومان130 /ماه

سرور مجازی تبیان


3072MB Memory

CPU : 3072MHz

100GB Disk

30GB Traffic
 
تومان90 /ماه

سرور مجازی تبیان


2048MB Memory

CPU : 2048MHz

50GB Disk

25GB Traffic
 
تومان60 /ماه

سرور مجازی

 تبیان

 


1024MB Memory

CPU : 1024MHz


25GB Disk

20GB Traffic
 
تومان45 /ماه

سرور مجازی تبیان


512MB Memory

CPU : 512 MHZ

25GB Disk

15GB Traffic

 

   
تومان200 /ماه

سرور مجازی 

تبیان


6144MB Memory

CPU : 6144MHz

200GB Disk

40GB Traffic
 
تومان160 /ماه

سرور مجازی

 تبیان

 


4096MB Memory

CPU : 4096MHz

100GB Disk

35GB Traffic
   

 

 
تومان450 /ماه

سرور مجازی تبیان


10240MB Memory

CPU : 8192MHz

128GB SSD Disk

500GB Traffic
 

 

 در سيستم عامل هاي مجازي ساز شما مي توانيد تمام منابع موجود در سرور رو با ايجاد ماشين مجازي و با نصب سيستم عامل مورد نظر خود بر روي VPS سرور مجازي تبيان با منابع اختصاصي را داشته باشيد . مبين هاست با داشتن سرور هاي اختصاصي قدرتمند در ايران ارائه کننده سرور مجازي ارزان مي باشد . ما با ارائه سرور مجازي تبيان با ترافيک نامحدود کيفيت بسيار بالايي را براي VPS تبيان به مشتريانمان ارائه ميکنيم .

با خريد سرور مجازي تبيان در مقايسه با سرور مجازي در حارج از ايران مثل سرور مجازي انگلستان و يا سرور مجازي آلمان داراي مزايا و معايبي هست.

  • مزاياي خريد سرور مجازي تبيان تبيان مي توان پينگ تايم پايين سرور اشاره کرد که از اين ويژگي براي ارائه سرور کاهش پينگ استفاده ميکنيم.
  • ديگر مزاياي VPS تبيان سرعت لود بالاي سرور ايران مي باشد که شايد بهترين پيشنهاد براي هاستينگ و ميزباني سايت مي باشد .
  • مبين هاست با ارائه سرور مجازي ايران ديتاسنتر تبيان بر روي سرور هاي خود سايتهاي پر بازديد زيادي را ميزباني مي کند.
  • ديگر مزايا سرور ايران استفاده به عنوان سرور دانلود ايران و يا هاست دانلود ايران مي باشد . سرور دانلود ايران با توجه به قرار گرفتن سرور اختصاصي در ايران سرعت بسيار بالاتري را به کاربران مي دهد . بهترين پيشنهاد براي سرور دانلود استفاده از سرور احتصاصي ايران و سرور مجازي ايران به عنوان سرور دانلود در ايران مي باشد .
  • با خريد سرور مجازي تبيان از مبين هاست کيفيت بسيار خوبي را به مشتريان سرور مجازي ايران وعده ميدهيم.
  • مبين هاست با ارائه سرور مجازي ايران از ديتاسنتر هاي پارس آنلاين و ديتاسنتر آسياتک و همچنين ارائه سرور مجازي ديتاسنتر تبيان و ديتاسنتر افرانت و با ارائه سرور از ديتاسنتر شهراد بهترين سرور مجازي در ايران را ارائه مي دهد.
  • افر ويژه مبين هاست بر روي سرور مجازي ايران با ترافيک نامحدود ارائه و آماده سازي سرور ايران به عنوان هاست سي پنل ايران مي باشد.

 

در نظر داشته باشيد که پلن هاي موجود در سايت با ترافيک يک به چهار ارائه مي شود . قانون ديتاسنتر تبيان مصرف ترافيک به صورت يک به هشت بوده که براي مشترکين شرکت مبين هاست اين ترافيک به صورت يک به چهار ارائه مي گردد. در صورتي که ترافيک به صورت يک به يک براي سرور مجازي تبيان مورد درخواست مشترک باشد اين امکان با تعرفه ديگري مقدور خواهد بود.

براي خريد پلن هاي سرور ايران مي توانيد از طريق وبسايت مبين هاست و از طريق سيستم فروش مبين هاست اقدام نماييد.

 

 

 

اشتراک گذاری :

« تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های سايت مبین هاست تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»