آموزش نصب کلودلینوکس

آموزش نصب کلودلینوکس

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید کلودلینوکس را بر روی سرور خود نصب کنید. حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان کلود لینوکس را به طور مستقیم بر روی سرور لینوکسی نصب کرد. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش نصب کلودلینوکس بپردازیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

جهت نصب کلودلینوکس به صورت مستقیم بر روی سرور های لینوکسی طبق آموزش، باید دستور های زیر را به ترتیب از بالا به پایین در سرور اجرا کنیم.

برای شروع با اجرای دستور زیر فایل نصب کننده کلودلینوکس دانلود می‌شود.

wget https://repo.cloudlinux.com/cloudlinux/sources/cln/cldeploy

پس از اجرای دستور بالا و دانلود موفق اسکریپت نصب کننده کلودلینوکس، دستور زیر را جهت نصب کلودلینوکس اجرا کنید ( وارد کردن لایسنس خریداری شده و یا رایگان در انتهای این دستور الزامی است).

sh cldeploy -k

باید توجه داشته باشید که پس از اتمام نصب با استفاده از دستور بالا، یک بار سرور را ریبوت نمایید. تا سیستم عامل با کرنل کلودلینوکس اجرا شود.

reboot

همانطور که مشاهده می کنید، به این صورت نصب کلودلینوکس بر روی سرور لینوکسی به اتمام رسیده است. حالا می‌توانید از امکانات کلودلینوکس استفاده نمایید.

در صورت بروز هر گونه سوال در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.