ساخت ایمیل catch-all در دایرکت ادمین

گاهی پیش می آید که شخصی ایمیلی را برای شما به آدرس مشخصی ارسال می کند اما آدرس ایمیل مورد نظر تعریف نشده است. به عنوان مثال فرض کنید آدرس ایمیلی به عنوان info@domain.com ساخته شده است ولی شخص مورد نظر ایمیل را برای آدرس admin@domain.com می فرستد. در این هنگام چه اتفاقی برای ایمیلی که ارسال کرده است می افتد. شما می توانید با استفاده از Catche-all آن را مدیریت کنید. در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش نجوه ساخت ایمیل catch-all در دایرکت ادمین بپردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

اگر در vps خود دایرکت ادمین دارید باید ابتدا وارد کنترل پنل خود شوید. سپس مطابق تصویر زیر در قسمت Email Management روی گزینه Catch-All E-Mail کلیک کنید.

ساخت ایمیل catch-all در دایرکت ادمین

در صفحه باز شده می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ساخت ایمیل catch-all در دایرکت ادمین

مطالب مرتبط

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سه گزینه برای ایمیل catch-all در دایرکت ادمین ذکر شده است. این سه گزینه به صورت زیر می باشند:

Fail :‌ اگر  یک ایمیل به آدرسی اشتباهی ارسال شود به فرستنده ایمیل هشدار داده شود.به اینصورت که این ایمیل درست نیست و موجود نمی باشد.

Ignore : اگر ایمیلی به آدرسی اشتباهی ارسال شود ایمیل کاملا نادیده گرفته شده و حذف می شود.

Address : این گزینه این امکان را در اختیار ما قرار می دهد که همه ایمیل های نادرست را به ایمیل اصلی که برای آن تعریف کرده‌ایم هدایت کند.

و در نهایت روی Update کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شود.

از این طریق می توانید ایمیل catch-all در دایرکت ادمین را ساخته و از آن استفاده کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.