تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین

راهنمای تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین

اگر تمایل دارید تم کنترل پنل خود بر روی سرور مجازی یا سرور اختصاصی که از دایرکت ادمین استفاده شده است را تغییر دهید و از skin های مختلف دیگر استفاده کنید. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به نحوه تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین بپردازیم.

برای انجام این کار بتدا وارد کنترل پنل هاست خود شوید. سپس مطابق تصویر زیر در قسمت Reseller Level و بعد از آن به قسمت Reseller Tools بروید. و در نهایت روی گزینه Skin Manager کلیک کنید.

تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، برای تغییر ظاهر کنترل پنل در صفحه باز شده می توانید یکی از Skin های پیش فرض را انتخاب کنید.

اگر روی گزینه Apply to Me کلیک کنید فقط صفحه برای خود شما تغییر پیدا می کند.

اگر روی گزینه Apply to All Users کلیک کنید برای همه یوزر ها تغییر پیدا می کند.

و اگر روی گزینه Delete کلیک کنید Skin مورد نظر حذف می شود.

تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین

دقت داشته باشید برای اضافه کردن Skin خود می توانید از قسمت Upload New Skin استفاده کنید. سپس فایل مورد نظر را انتخاب کرده و  اسم Skin را وارد کرده و در نهایت آن را آپلود کنید. تا ظاهر کنترل پنل طبق دلخواه شما شود.

تغییر ظاهر کنترل پنل دایرکت ادمین

به همین شکل می توانید Skin و ظاهر کنترل پنل مورد نظر خود را داشته باشید. در صورت بروز سوال در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.