ساخت یوزر در پنل نمایندگی در دایرکت ادمین

ساخت یوزر در پنل نمایندگی در دایرکت ادمین

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در پنل کاربری خود در دایرکت ادمین یک یوزر بسازید. ما در این مقاله از سری مقالات مبین هاست قصد داریم نحوه ساخت یوزر در پنل نمایندگی در دایرکت ادمین را به شما آموزش دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید دایرکت ادمین یک یوزر پیش فرض به نام admin دارد. برای انجام این کار ابتدا باید وارد پنل کاربری هاست خود در دایرکت ادمین شوید. بعد از لاگین شدن نیازمند این هستید که package ایجاد نمایید. بدین صورت که روی سرور مجازی حتما قبل ساخت یوزر، در قسمت Add Package بسته مورد نظر خود را درست کنید.  بعد صفحه در پنل خود روی گزینه Add New User کلیک کنید.

ساخت یوزر در پنل نمایندگی در دایرکت ادمین

در صفحه باز شده میتوانید یوزر خود را اضافه کنید با توجه به قسمت زیر:

ساخت یوزر در پنل نمایندگی در دایرکت ادمین

توجه داشته باشید که در قسمت Use User Package بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در قسمت IP سرور مورد نظر را انتخاب کنید. البته دقت کنید در قسمت پایین دو گزینه وجود دارد Customize و Submit که به شکل زیر میباشد.

وقتی روی گزینه Customize  کلیک کنید می توانید بسته مورد نظر را برای یوزری که درست کرده اید، تغییر دهید و با توجه به نیاز، یوزر خود را تعریف کنید و در نهایت روی Submit کلیک کنید تا یوزر مورد نظر ساخته شود.

 

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.