آموزش Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین

در یک سرور مجازی بعضی مواقع لازم است که یک ایمیل اختصاصی در دایرکت ادمین را به یک ایمیل دیگر Forward کنیم. کانفیگ این قسمت در دایرکت ادمین به صورت خیلی ساده انجام می پذیرد. اگر بر روی هاست خود دایرکت ادمین نصب کرده اید و قصد فوروارد ایمیل در آن را دارید تا انتها با ما همراه باشید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش نحوه Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین را بررسی می کنیم.

برای انجام این کار ابتدا باید وارد کنترل پنل هاست خود در دایرکت ادمین شوید. سپس برای ایجاد forward خودکار ایمیل در دایرکت ادمین مطابق تصویر زیر از قسمت Email Managment روی گزینه Forwarders کلیک کنید.

Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید باید روی گزینه Create new E-Mail Forwarder کلیک کنید. یک صفحه جدید در دایرکت ادمین باز خواهد شد.

Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین

همانطور که در زیر مشاهده می کنید در صفحه باز شده باید گزینه های مورد نظر را کامل کنید.

مطالب مرتبط

Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین

در کادر روبروی قسمت Forwarder Name، آدرس ایمیل خود را مشخص کنید. و در کادر روبروی قسمت Destination Email، آدرس ایمیلی که قرار است ایمیل ها به آن forward شود را وارد کنید. و در نهایت روی گزینه Create کلیک کنید. بدین ترتیب ایمیل مورد نظر forward می شود.

Forward created

برای حذف ایمیل Forward  شده می توانید در پنل اصلی قسمت Email Managment  روی گزینه Forwarders کلیک کنید. در همین صفحه ایمیل اضافه شده نشان داده می شود.

حذف ایمیل Forward شده

آن را انتخاب کرده و روی گزینه Delete Selected کلیک کنید تا ایمیل forward شده حذف گردد. بدین صورت شما می توانید اقدام به Forward ایمیل در دایرکت ادمین کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.