مدیریت فایلها در دایرکت ادمین

اگر شما هم از دایرکت ادمین استفاده می کنید و برای مدیریت فایل های خود دچار مشکل شده اید تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به نحوه مدیریت فایلها در دایرکت ادمین بپردازیم.

جهت مدیریت فایل ها در دایرکت ادمین و هم چنین دسترسی به File Manager، ابتدا وارد کنترل پنل خود شوید. بعد از ورود مطابق تصویر زیر از قسمت Your Account بر روی گزینه File Manager کلیک کنید.

مدیریت فایلها در دایرکت ادمین

همانطور که مشاهده می کنید، در این قسمت شما می توانید فایلهای موجود در هاست خود را به صورت کلی مدیریت نمایید. می توانید تغییراتی از جمله انتقال فایل ها، تغییر نام آن ها و کپی کردن فایل ها و … را در این قسمت انجام دهید.

مدیریت فایلها در دایرکت ادمین

در تصویر بالا می توانید فولدر public_html را مشاهده کنید. فولدر public_html در واقع فولدر اصلی هاست است که اطلاعات سایت در آن آپلود می شود. فایلهای هاست در قسمت public_html قرار گرفته اند. شما هم می توانید در این قسمت فایل های خود را آپلود کنید.

مدیریت فایلها در دایرکت ادمین

برای Upload فایل های خود می توانید بر روی Upload files to current directory که در پایین صفحه می باشد کلیک کنید. و فایل خود را آپلود کنید.

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 5 =