مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین

مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین

دریافت ایمیل های اسپم در دایرکت ادمین همیشه باعث نارضایتی مدیران وب سایت ها است. برای رفع این مشکل باید این ایمیل ها را مدیریت و در صورت لزوم فیلتر کنیم. امکان فیلتر کردن ایمیل های اسپم در دایرکت ادمین فراهم است اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی مبین هاست قصد داریم به آموزش به نحوه مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین بپردازیم. با انجام این کار به راحتی می توانید روی ایمیل های SPAM مدیریت کنید و آنها را فیلتر کنید.

راهنمای مدیریت ایمیل های اسپم در دایرکت ادمین

ابتدا وارد پنل کاربری خود در دایرکت ادمین شوید. سپس در قسمت Email Management بروید. مطابق تصویر زیر روی گزینه SPAM Filters کلیک کنید.

مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین

در پنجره باز شده مانند تصویر زیر، می توانید قسمت های دلخواه را پر کنید. بطوریکه می توانید آدرس های مورد نظر خود را برای فیلتر کردن SPAM وارد نمایید. و در نهایت آن آدرس یا آن دامنه یا حتی ایمیلی که حاوی کلمه ای مشخص است را فیلتر کنید. و در پایین گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین

در این گزینه ها به شما امکان فیلتر کردن یک نوع ایمیل را میدهد. و در نهایت تنظیمات برای تمام ایمیل ها اعمال می شود. به این صورت شما می توانید به راحتی به مدیریت فیلتر کردن اسپم در دایرکت ادمین بپردازید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی مبین هاست تماس حاصل فرمایید. یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.